Jump to content

Nerodo pristatymo kainos krepselyje


Leonlt

Recommended Posts

Sveiki.

Neregistruoti pirkejai nemato pristatymo kainos ir vezeju, kol nepradeda forminti uzsakyma. Suvedus visa kontaktine informacija atsiranda vezejau ir kainos, o iki to rodo, kad pristatymas nemokamas. Tai klaidina zmones ir jie atsisako pirkimu. Problema atsirado pridejus antra vezeja. Kai buvo vienas vezejas visos pirkeju grupes prisrtatymo kaina mate tik isidejus preke i krepseli. O dabar tai mato tik registruoti pirkejai. Kame gali buti problema? Aciu. PS versija 1.5.6.2

Link to comment
Share on other sites

Radau problema, bet jos sprendimas ne toks kokio aš tikėjausi L

Problema tame, kad tam kad atskirt pristatymą i Kuršių Nerija ir i kitus miestu, aš panaudojau valstijas, kurias užvadinau regionais ir užsakymo metu pirkėjas turi pasirinkti iš kokio jis Lietuvos regiono, pagal tai yra apskaičiuoja pristatymo kaina. Kadangi pristatymo kainos skirtingos, kažkodėl PS uždeda nemokama pristatymą lankytojams ir svečiams.  Kodėl tai yra nežinau, bet panaršęs forume, daug pas ką radau tokia pat problema.

Mano sprendimas (kolegos iš USA pagalba)

blockcart.tpl faile (temos-jūsų tema-modulai –blockart -blockcart.tpl) pakeičiau 81 eilute iš

„var freeShippingTranslation = '{l s='Nemokamas pristatymas' mod='blockcart' 
js=1}';“

 į 

var freeShippingTranslation = '{l s='Kaina apskaičiuojama užsakymo metu' 
mod='blockcart' js=1}';

Dabar neregistruoti pirkejai mato, kad pristatymas bus mokamas ir jo kaina bus apskaičiuota užsakant preke.

Sprendimas aišku šiaip sau, bet vis tiek geriau negu prieš tai jie matydavo fraze „Nemokamas pristatymas“ o užsakant preke pamatydavo, kad pristatymas yra mokamas

Edited by Leonlt (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...