Jump to content
  • 0

Problem z konfiguracją sklepu - blok kategorii.


69mucha

Question

Witam serdecznie użytkowników!

Przekopałem pół internetu, robiłem co znalazłem i dalej nic nie mogę proadzić, a włosów na głowie coraz mniej. Sklep był robiony na zamówienie. Chciałem edytować moduł Blok Kategorii - znajdował się u mnie na srodku strony, a chciałem posiadać takowe menu po stronie lewej. Po krótkiej walce przerzuciłem się na moduł Homepage Category oraz Homepage category Plus - oba nie wyświetlały obrazków, kombinowałem dodając opcje w zdjęciach, zmieniając kod programu (tak, jestem z tych co widział to dziś pierwszy raz w życiu...). Zero rezultatów. Podaję adres sklepu www.fiat-parts.pl - czy ktoś może mi poradzić, co poprawić, by moduł Homepage Cathegory wyświetlał miniaturki zdjęć? Również pytanie - jak mogę usunąć ten "moduł promocji" na środku strony? Również tego nie mogę znaleźć. Z chęcią usłyszę kilka wskazówek co do wyglądu sklepu. Post nieco chaotyczny, wybaczcie, ale walcze z tym od dwunastej, a nie ma jakichkolwiek wyników.

Pozdrawiam i liczę na Państwa pomoc.

Jakub

 

Jeszcze jedna sprawa - gdzie mogę edytować tabelę na samym dole strony ( koszty wysyłki) oraz rubrykę "o sklepie"? Pracuję na wersji 1.5.5.0

Edited by 69mucha (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...