Jump to content
  • 0

Przeniesienie presty na inny serwer PROBLEM z grafiką Backoffice


RSI-SHOP

Question

Zakładam nowego topica bo zastanawia mnie jeden fakt - co jest nie tak na jednym serwerze pakuję przy pomocy Putty (na nazwa.pl) cały katalog prestshopu przenoszę to na inny serwer łącznie z bazą danych zmieniam parametry połączenia się z bazą i łącze się z back office dla Seo i Url żeby zmienić nazwe domeny. I co się dzieje ?

Załącznik poniżej - brak jakichkolwiek obrazków dla panelu admina :) Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak ??

post-735577-0-07454400-1390253072_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hm dziwna rzecz jest bo akurat zrobiłem wszystkie czynności tak jak należy po kolei. Co lepsze na nazwa.pl nie ma szans uruchomić tego normalnie. Przeniosłem to na serwer home.pl  back office zadziałało normalnie. Tylko wielkim zdziwieniem było dla mnie że nie mogłem zmienić poprzez SEO & URL adresu dla nowej domeny dopiero zrobiłem to w bazie danych w tabeli ps_shop dopisałem katalog właściwy dla domeny na który ma kierować. Odpalam stronę i co się dzieje ? Brak szablonu. Zaglądam do szablonów i co nie czyta szablonów. . . pierwszy raz mam taki przypadek jest brak nawet ikon w zarządzaniu modułami :) Bądź mądry i pisz wiersze :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podejrzewam że gdzieś jest rombnięta baza danych - chyba pozostaje mi postawić nową instalację sklepu skopiować katalogi images i przerzucić tylko odpowiednie tabele ze starego na nową instalacje i to problem powinno załatwić :) Bo cuduję już dobre pół dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...