Jump to content
  • 0

koszt dostawy na karcie produktu


teka07

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To byłoby chyba trochę skomplikowane. Dajesz powiedzmy najtańszą cenę za list priorytetowy. Klient zadowolony, że zapłaci tylko powiedzmy 5 zł, dodaje kolejne rzeczy do koszyka widzi ciągle 5 zł. A jak przychodzi do płacenia to okazuje się, że musi wybulić 20 zł, bo tylu towarów do koperty nie wsadzisz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

produkty agd i rtv raczej się masowo nie sprzedają więc raczej zamówienia będą po jednej sztuce,

zależy mi na umieszczeniu kosztów wysyłki na stronie produktów ponieważ klienci ciągle porzucają koszyki chyba że to nie ma związku z kosztem wysyłki,

i stąd pomysł na wyświetlanie obok ceny kosztów wysyłki najniższych lub wszystkich dostępnych opcji wyłącznie informacyjnie

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Miałem ten sam problem i w dalszym ciągu go nie rozwiązałem. tym czasem w opisie przedmiotu dodałem waga produktu .... i odnośnik do cms gdzie tabelka z kosztami wysyłki... dodatkowo informacja ze waga przedmiotów się sumuje a koszt wysyłki zależny od wagi.

Jeśli znalazł ktoś inne rozwiązanie też chętnie bym skorzystał.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Obecnie najnowszej... 1.6.1.1
Nie chciałbym w plikach szablonu wpisywać na sztywno. Ewentualnie będe kombinował kopiując kod (wyświetlania przewoźników) z koszyka i wpakuje do pliku wyświetlającego produkt...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...