Jump to content

Litujeme, ale zboží Vám bohužel nemáme jak dopravit!


CabbageTree

Recommended Posts

Zdravím!

Mám problém, který se tu už minimálně jednou vyskytl: V průběhu odjednávání se vyskytne v sekci Doprava hláška: "Litujeme, ale zboží Vám bohužel nemáme jak dopravit!". Dost dobře to nechápu.

Administrace > Doprava > Státy: Prázdné
Administrace > Doprava > Dopravci: Výchozí nastavení Česká pošta
Administrace > Doprava > Země: Aktivní pouze CZ
Administrace > Doprava > Zóny: Aktivní pouze Europe

Co jiného by mohlo vadit?

Díky!

Link to comment
Share on other sites

Vždyť já jsem úplně blbej!
Nemohl jsem za Boha najít v instalačních složkách, jak zní ta hláška v originále. No a po hodině mně napadlo překliknout jazyk normálně v zákaznickém GUI, a stojí tam: "There is no carrier available that will deliver to this address!", a to je pak sranda to vygůglovat!

Stačí jen použít občas to šedý v hlavě...

Link to comment
Share on other sites

Já to řeším ještě teď ráno a nic nejde...Měnil jsem cenové i hmotnostní rozsahy.Zonu jsem nastavil pouze Europe a země jen Česká republika. Je to na nervy....Můžeš mi prosím trošku napovědět...Díky moc

Link to comment
Share on other sites

Tady se o zonu asi jednat nebude...to že se zobrazuje tahle hláška může znamenat také:
1.u zvoleného dopravce není nastavena/zaškrtnuta zóna kam zrovna chce zákazník objednávku odeslat
2.je taky možné,že cena/váha objednávky je mimo rozsahy cen a hmotností, které se dají nastavit pro každého dopravce samostatně

Moje rada:
Zkontrolujete, že objednávka není mimo rozsahy, které máte u dopravcu nastaveny.

Link to comment
Share on other sites

Tak tedy konečně!

Díky Vám za péči :-}

Zčekoval jsem ty rozsahy hmotností a cen u dopravců a pořád to nefungovalo. Stále ta samá chyba. Až jsem si nakonec všiml, že v záložnce Administrace > Doprava nemám vyplněné pole "Poplatky podle přepravce, geografické oblasti a dosahu". Doplnil jsem tedy částku, a je to!

Ještě jednou díky!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Tak tedy konečně!

Díky Vám za péči :-}

Zčekoval jsem ty rozsahy hmotností a cen u dopravců a pořád to nefungovalo. Stále ta samá chyba. Až jsem si nakonec všiml, že v záložnce Administrace > Doprava nemám vyplněné pole "Poplatky podle přepravce, geografické oblasti a dosahu". Doplnil jsem tedy částku, a je to!

Ještě jednou díky!



moc si mi pomohol, presne v tomto som mal problém, ďakujem ti.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...