Jump to content

[Çözüldü] Admin Girişinde Hata..

uzunkokcan

Recommended Posts

Merhabalar öncelikle herkese iyi günler diliyorum. İki gün önce Prestashop 1.4.4.1 TR yükledim ve çokta sağlıklı çalışıyordu. Sonra güzel bir tema ararken 1.5'e uygun daha güzel temalar olduğunu farkettim ve 1.5.5.i indirdim. Sağolsun Sefa arkadaşımızın videosunu izleyerek güncelleme yaptım ANCAK güncelleme yaparken yedek filan almadım (Zaten daha siteye bişey girmedim neyin yedeğini alacağız düşüncesiyle). Herşey tamam installi sildim. Adminin adını değiştirerek yonetici yaptım. Şimdi admin paneline girdiğimde bana  ''The Employee does not exist, or the password provided is incorrect.'' hatasını veriyor. Bu aşamada ne yapmam gerekir? Nerede hata yaptım? 

Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Edited by uzunkokcan (see edit history)

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Çerezleri silmeyi denedim yalnız yine aynı şekilde hata verdi. Dediğiniz klasörüde indirdim. Prestashop dosyasının içine mi atmam gerekiyor? Bide şifreden eminim onunla alakası olduğunu pek sanmıyorum. 

Bu neden cerezlerden olabilir... kullandığınız tarayıcıda cerezleri silip deneyin...

Olmaz ise aşağıdaki dosyayı ana dizine atın çalıştırın, ve şifrenizi güncelleyin....

ucretsiz_inidir.png

Bu durumun çerezlerle ne gibi alâkası olabilir ?

Arkadaşlar konu günceldir. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. En azından nasıl sileriz Prestayı olmazsa tekrar kurayım. 

Daha önce konu anlatımlarını takip ederek, kurulum ve güncelleme yapmışsınız, aynı şekilde tekrar yapabilirsiniz. Problem yaşadığınız bir konu varsa lütfen belirtin.

İyi çalışmalar.

• Like 1