Jump to content
  • 0

Problem z zamówieniami - opłacone a nie złożone


bufik

Question

Witajcie mam poważny problem z zamówieniami, którego nie mogę ugryźć.

Sytuacja wygląda następująco, klient loguje się do sklepu, wybiera towar, opłaca go przez PayU, po czym nic się nie dzieje. W Preście zamówienie nie jest złożone, są tylko towary w koszyku klienta, nie ma maili o złożeniu zamówienia, ani do  obsługi sklepu ani do klienta. Kasa jest na koncie - więc klient oczekuje zamówienia, o którym ja nie wiem... 

 

Próbowałem powtórzyć sytuację testowo, ale nie udaje mi się, sprawdziłem konfigurację modułu PayU - jest poprawna. Ale klientom się udaje już sześciokrotnie, więc nie jest to jeden przypadek... 

 

Nie mam już za wiele pomysłów na to - może jakieś sugestie? 

Adres sklepu http://bumtralala.pl

Prestashop w wersji 1.5.4.1 

PayU v.1.0 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mam włączone. Większość zamówień realizowana jest poprawnie. Tylko niektóre zamówienia przechodzą w taki stan, że w panelu wyświetla mi się, że mogę sam złożyć klientowi zamówienie - na podstawie zawartości koszyka. 

 

Jak to możliwe, że uruchamia się moduł płatności bez potwierdzenia złożenia zamówienia? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jestem pewny. Nie wiem dlaczego klient ma możliwość skutecznego opłacenia zamówienia, które nie zostaje złożone, a jest jedynie koszykiem. Zostaje zachowany jedynie koszyk tego klienta - za który on zapłacił już. Ja nie dostaję wtedy informacji o zamówieniu, mam jedynie płatność - przy dużej ilości różnych płatności to bardzo komplikuje życie w sklepie... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...