Jump to content

Prichadzajuci mail


sergej888

Recommended Posts

Zdravím, pri vytvorení objednávky mi príde mail čo si kto objednal. Mail ale príde neúplný. Sú tam síce údaje o sumách a zákazníkovi, ale nie je tam vypísaný tovar čo si objednal. len prázdne miesto a suma. Neviete mi niekto poradiť v čom je chyba? Keď som vo firme veľmi to nevadí lebo si to mrknem cez admina, ale keď som mimo firmu a príde mi mail na mobil neviem identifikovať čo bolo objednané :-( ďakujem za každú radu, prikladám aj obrázok mailu

12516_IzVu5yZZ26rGpjfI4XwL_t

Link to comment
Share on other sites

skusam vsetko mozne a nic :coolgrin: ani preklad ani sablona...ale na druhej strane mozno to len upravujem zle. Stale mi to chodi v tvare ako som uviedol hore. Je to dost neprakticke nakolko mozem vybavovat bojednavky len za pomoci PC a nestaci mail v mobile :-S

Link to comment
Share on other sites

skusam vsetko mozne a nic :coolgrin: ani preklad ani sablona...ale na druhej strane mozno to len upravujem zle. Stale mi to chodi v tvare ako som uviedol hore. Je to dost neprakticke nakolko mozem vybavovat bojednavky len za pomoci PC a nestaci mail v mobile :-S



Mám úplně stejný problém, nevíte jak to někdo vyřešit ?
Link to comment
Share on other sites

pokud chodi ostatni emaily napriklad email zakaznikovi ze udelal objednavku zcela v poradku(tzn. včetně objedných položek ) pak je problém pouze v modulu mailalerts pokud používáte verzi PS1.1final nebo 1.2.1+ použijte šablony pro tyhle emaily majiteli obchodu anglický šablony,chodí jen vám a pokud to bude ukazovat máte to co jste chtěli!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...