Jump to content
  • 0

Legalny newsletter


props

Question

Newsletter na głównej stronie PS nie jest zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Jest to dana osobowa i w związku z tym pod spodem powinny być przynajmniej dwie zgody. Idealnie (prawie) jest to na stronie: http://www.feuvert.pl/kontakt/newsletter.html

 

Teraz pytanie. Ma ktoś pomysł jak zrobić, żeby Klient podał na głównej w newsletterze swój e-mail i w następnym kroku pokazała mu się taka strona jak podałem. Po akceptacji "ptaszków" na kolejnej stronie sprawdzana byłaby poprawność danych i dopiero zapis do bazy. Idealnie gdyby automatycznie na wskazany adres wysyłałoby link z potwierdzeniem.

W "normalnym" php to prościzna, ale tu trochę wymiękłem :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Przyłączam się do prośby kolegi.

 

Przydałaby się pomoc w zmuszeniu modułu newslettera do działania w stopce i w home (pod sliderem) - przy całkowicie usuniętych kolumnach bocznych (PrestaShop 1.5.6.0).

Już wyświetliłem w tych dwóch miejscach ale dziad współpracować nie chce (lu-boo.pl). Strasznie uzależniony jest od lewej kolumny.

Widać, że wypluwa na pustą stronę cyfrę kodową ale wrócić nie chce do rysowania sklepu i zapisania adresu e-mail do bazy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...