Jump to content

Prestashop 1.5.4.1 - doprava přestala se zobrazovat


peparafan

Recommended Posts

Dobrý den zkouším prestashop 1.5.4.1 a z ničeho nic se mi přestala zobrazovat nabídka volby dopravy v košíku. Zkoušel jsem zakázat moduly COD a bankovní převod, které jako jediné použivám k platbě v eshopu.

 

Zajisté jsem prošel všechny lokace,zony,zemně,státy,a daně. Poté jsem zkusil vytvořít nového dopravce.

 

Provedl jsem nastavení dopravce , základní jednoduche nastavení rozsahu podle ceny.

 

Spustím zatím v testování eshop a výběr dopravy v košíku pořád nikde.

 

Povoleného dopravce mám a vypnuté všechny moduly co souvisí s platbou :/

 

Nechápu to předtím to šlo v pohodě a po naházení stovky produktu cca se přestala zobrazovat.

 

Prosím o pomoc jestli někdo neví. Trápím se s tím už pár dní a pořád bez výsledku.

 

 

pro zkoušku www.akvaeshop.cz

post-414258-0-99763500-1387380191_thumb.jpg

post-414258-0-47551500-1387380201_thumb.jpg

Edited by peparafan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobrý den zkouším prestashop 1.5.4.1 a z ničeho nic se mi přestala zobrazovat nabídka volby dopravy v košíku. Zkoušel jsem zakázat moduly COD a bankovní převod, které jako jediné použivám k platbě v eshopu.

 

Zajisté jsem prošel všechny lokace,zony,zemně,státy,a daně. Poté jsem zkusil vytvořít nového dopravce.

 

Provedl jsem nastavení dopravce , základní jednoduche nastavení rozsahu podle ceny.

 

Spustím zatím v testování eshop a výběr dopravy v košíku pořád nikde.

 

Povoleného dopravce mám a vypnuté všechny moduly co souvisí s platbou :/

 

Nechápu to předtím to šlo v pohodě a po naházení stovky produktu cca se přestala zobrazovat.

 

Prosím o pomoc jestli někdo neví. Trápím se s tím už pár dní a pořád bez výsledku.

 

 

pro zkoušku www.akvaeshop.cz

 

Problém po dlouhém a usilovném snažení a brouzdání přes strýčka googla vyřešen.

 

Problém byl s 

Pokročilým řízením zásob

 ... když byl povolený v obchodě nešli vidět dopravci, po vypnutí už jdou vidět.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...