Jump to content
  • 0

Dostawa tylko dla wybranej grupy.


tyszek

Question

Witam,

 

Chciałem zrobić dostawę tylko dla wybranej grupy klientów.

Ustawiłem tak:
Dodałem grupę.
W edycji klienta dodałem go do grupy.
Dodałem przewoźnika wpisując wszystko jak w innym z tą różnicą że zaznaczyłem aby był widoczny tylko dla tej jednej grupy.

 

Niestety jako klient dodany do tej grupy nie widzę tego przewoźnika ;/
Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak??

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A ja się podłączę z podobnym problemem. Nie mam sklepu lokalnego, ale chcę dla znajomych sprzedawać towar. Wiadomo, że odpada zamawianie przewoźnika w związku z czym chciałbym im (tylko im) umożliwić wybór opcji  "dostawa w siedzibie firmy". Jak ozumiem mogę to osiągnąć poprzez stworzenie pewnej grupy. Tylko, że w takiej sytuacji najpierw znajomy musi założyć konto, ja muszę go ręcznie dodać do tej grupy i dopiero wółczas może on zrobić zakupy. Czy tak? Tylko, że to trochę skomplikowane. Nie da się jakoś prościej? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie da się bo niby skąd presta ma wiedzieć ze osoba co się zarejestrowała ma należeć do grupy : znajomi??

A co do mojego problemu to zakres mam ustawiony od 0zł do 1000zł dla tego przewoźnika.

W module ship2pay się wyświetla normalnie.
 

Wg mnie przypisanie klienta do grupy coś szwankuje ;/
Jak ustawiam w grupie rabat czy inne to nie działa na tym koncie klienta ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No od razu nie wie, ale jak dodam ich ręcznie do jakiejś grupy? Tylko czy od strony formalno-prawnej tak można? Tzn. czy mogę tworzyć taki "aparthejd" dl klientów? Wiesz teraz tyle służb dla o równouprawnienie :>

 

Nie da się bo niby skąd presta ma wiedzieć ze osoba co się zarejestrowała ma należeć do grupy : znajomi??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...