Jump to content
  • 0

Google ecomerce tracking code


lukasz_biovico

Question

Hej, na początek przepraszam że zaczynam może nowy topic ale problem pali dość mocno a chciałbym ustystematyzować problem który od paru miesięcy istnieje w firmie.

 

Działamy na prescie 1.5.3 i mamy problem z google analitycs a dokładnie z kodem śledzenia zamówień (ecomerce tracking code).

Jak czytałem aby było ok z tym problemem należy zainstalować moduł ganalitycs (w którym podaje się nasze ID od google plus należy włączyć ecomerce w panelu administracyjnym google).

 

Powiedzcie mi teraz dalej, może nawet łopatologicznie. Dalej w tym module są podane kroki które należy wykonać aby dane były zliczane do panelu.

 

Powiedzcie co po kolei należałoby dalej zrobić?

- Czy URL strony to URL strony czy raczej strona z końcówką order-confirmation.php czyli: np http://xxxxxxx.pl/index.php?controller=order-confirmation.......

 

- Jak rozumiem dalej należy wstawić tzw "Goals" w panelu google analitcys -> czyli cele i wstawić tu kroki które klient pokonuje podczas kupowania produktu?

 

 

 

Wiem że może temat był maglowany na innych forach ale w natłoku informacji i różnych sposobów chciałbym uzyskać informacje od osób które wykonywały tego typu rzecz i faktycznie dane sprzedażowe zgadzają się z ich wynikami w google analitycs ecomerce...

 

 

Naprawdę z góry dzięki za jakiekolwiek info.

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...