Jump to content
  • 0

[ZLECĘ] Aktualizacja do 1.5.6.1, Poprawki do szablonu


erni

Question

Witam,

 

Sprawa dotyczy : www.rubi-przyprawy.pl

 

Chciałbym zlecić komuś poprawki po poprzedniku, który zabrał się za kodowanie szablonu nie mając o tym większego pojęcia. Z wieloma rzeczami doszedłem do porozumienia, jednak część rzeczy mnie przerasta.

 

Oto lista rzeczy do zrobienia:

  • Aktualizacja silnika z 1.5.5.0 do 1.5.6.1 (auto upgrade nie działa, pewnie dla kogoś obeznanego nawet manual będzie szybkim tematem, dodam tylko, że inny sklep na tym serwerze nie zawodzi, więc coś w configu zawiodło)
  • Przywrócenie funkcjonalności wyszukiwarki na Ajaxie (podpowiada ta standardowa z przeglądarki, a powinna tak jak ustawione w backoffice - ta od prestashop)
  • Dodanie możliwości kliknięcia na lupę wyszukiwarki (obecna działa tylko po kliknięciu enter)
  • Przywrócenie animacji latającego produktu po dodaniu do koszyka,
  • Najważniejsze jest przywrócenie do życia funkcjonalności szybkiej rejestracji (tej po wpisaniu maila, ponieważ wyświetla się ona "poza szablonem")
  • Ogarnięcie niezamkniętych / zamkniętych za dużo razy DIVów podczas całego procesu zamówienia.

 

Zależy mi na czasie. Proszę o PW z widełkami cenowymi. Ostylowanie całego procesu zamówienia, chociaż tak, aby się nie rozwalało i było czytelne premiuję dodatkową kasą. Mogę zapłacić zaliczkę przed przystąpieniem, o ile ktoś jest pewny, że da radę ogarnąć całość.

 

 

Mój telefon: 793 400 474

Pozdrawiam, Ernest

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...