Jump to content
  • 0

Inna cena przy wyborze płatności za pobraniem a inna przy przelewiw bankowym


marcin1987a

Question

Witam

 

Mam pytanie które gnębi mnie już od pewnego czasu , otóż czy da się zrobić tak iż przy płatności za pobraniem kwota do zapłaty będzie np o 10 zł większa niż cena przy przelewie ?

 

przykładowy screen w załączniku 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź. 

 

 

post-722528-0-63067900-1384297006_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć

Są do tego zmodyfikowane moduły.

 

Nie mniej jednak mnie wydaje się, że rozsądnie jest zrobić dwóch kurierów: jeden zwykła a drugi za pobraniem.

Wszystko widać jak na dłoni: dwie ceny.

 

Mnie jakoś odrzuca jak wybieram kuriera za jakąś kwotę a potem muszę dopłacić przy płatności za pobranie.

 

A tak na marginiesie to czy ja jestem jedynym co uważa, że można mieć i ma dwóch kurierów normal i pobranie i nie dopłaca się przy formie płatności?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć

Są do tego zmodyfikowane moduły.

 

Nie mniej jednak mnie wydaje się, że rozsądnie jest zrobić dwóch kurierów: jeden zwykła a drugi za pobraniem.

Wszystko widać jak na dłoni: dwie ceny.

 

Mnie jakoś odrzuca jak wybieram kuriera za jakąś kwotę a potem muszę dopłacić przy płatności za pobranie.

 

A tak na marginiesie to czy ja jestem jedynym co uważa, że można mieć i ma dwóch kurierów normal i pobranie i nie dopłaca się przy formie płatności?!?

 

1. A możesz polecić jakieś do tego dedykowane moduły ?

2. Problem kurcze leży w tym że tak jak na zdjęciu , gdy przechodze do step5 do płatności nie moge jeszcze zmodyfikowac ceny co bylo by najfajniejsze aby pokazac cene przy przelewie jak i przy odbiorze 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1) cashondelivery plus

2) cenę domyślnie się wyświetla przy przewoźnikach, 5 kroków jest mało czytelne i faktycznie masz racje z umieszczeniem tam cen, ale to się wiąże z modyfikacją pliku "payment.tpl" w każdym module i wyświetlenie zmiennej odpowiedzialnej za koszt. Bodajże to będzie $total - towar + wysyłka. Przy w/w module dochodzi jeszcze jedna zmienna, którą trzeba będzie dodać do totala.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1) cashondelivery plus

2) cenę domyślnie się wyświetla przy przewoźnikach, 5 kroków jest mało czytelne i faktycznie masz racje z umieszczeniem tam cen, ale to się wiąże z modyfikacją pliku "payment.tpl" w każdym module i wyświetlenie zmiennej odpowiedzialnej za koszt. Bodajże to będzie $total - towar + wysyłka. Przy w/w module dochodzi jeszcze jedna zmienna, którą trzeba będzie dodać do totala.

 

 

hej

 

Dodałem nowy post , troszkę nadrobiłem dzisiaj tematu

 

http://www.prestashop.com/forums/topic/288790-dodanie-do-metod-p%C5%82atno%C5%9Bci-dodatkow%C4%85-kwot%C4%99-dla-danego-produktu/

 

Jeżeli mógłbyś pomóc , było by fajnie

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...