Jump to content

Rozčlenění statistiky podle sazby DPH


davchy

Recommended Posts

Ahoj, snažil jsem se to najít celý den, ale asi to tu nikdo neřešil.

Nevíte někdo o hotovém řešení, aby hlavní stránka statistiky uváděla místo jen souhrnně Prodejní obrat: celkem zboží s DPH / celkem zboží bez DPH to stejné, ale rozdělené pro každou sazbu DPH zvlášť? To znamená ve smyslu:

celkem zboží s DPH 9% / celkem zboží bez DPH 9%
celkem zboží s DPH 19% / celkem zboží bez DPH 19%

Link to comment
Share on other sites

nekoukal jsem na to, ale urcite budes muset zasahnout do zdrojoveho kodu... coz neni zas tak tezke... ted jde o to, jak tato statistika cerpa data... zda cerpa podle id dph, tak by nemel byt problem vyrobit uplne stejnou polozku s jinym id a mas to :)

ted jen najit soubor, ve kterem je zdrojak...

bohuzel nepomuzu... jsem mimo pc s prestou

Link to comment
Share on other sites

ja na to koukal a soubor se zdrojakem je zrejme ../admin/tabs/AdminStats.php a pracuje se tam s id_tax. jenze to je maximum, co jsem zvladl. SQL selekty jsou pro me spanelska vesnice a v php zvladnu jen nejake zaklady. byl bych do smrti zauzlovan, kdyby nekdo obetoval svuj cas...

jeste pro jistotu: PrestaShop Version 1.2.1.0

Link to comment
Share on other sites

jestli se do toho nikomu nechce az tak do hloubky (coz chapu), naprosto dostatecne by mi vytahl trn z paty i samotny SQL selekt, který bych si nad DB pustil v konzoly. melo by se v nem pocitat s datumem od-do, stavem objednavky, id daně a suma vcetne dane / bez dane by mela byt vysledek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...