Jump to content

Poszukiwany moduł!


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Może ktoś słyszał, może ktoś już się zetknął z modułem którego bezskutecznie poszukuję :(
Poszukuje modułu, który będzie dawał możliwość klientom lub danej grupie klientów założenie mini sklepiku w moim sklepie gdzie będą mogli oferować np projekty graficzne i będą mieli dostęp do statystyk sprzedaży tych produktów.
lub

Dany produkt jest połączony z danym użytkownikiem i po sprzedaży w sklepie, użytkownik otrzymuje prowizję.

Jeśli ktoś ma namiary na taki moduł lub zna kogoś kto mógłby taki moduł wykonać będę wdzięczny za kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą skończyłem testowanie i faktycznie moduł spełnia założenia jeśli chodzi o "shop in shop" ale to jednak nie to.

Głównie zajmujemy się nadrukami na etui do iphone 4,5, samsung S3,4, koszulkach, kubkach...

Powinno to wyglądać następująco:
- grafik rejestruje się w sklepie

- zgłasza chęć współpracy
- przesyła nam swoje projekty
- my tworzymy produkty wykorzystując grafikę, które są połączone z danym autorem

- indywidualnie ustalamy prowizję od sprzedaży 
- sprzedaż = prowizja i wypłata np 1x w tygodniu lub miesiącu
- autor/grafik ma zakładkę "statystyki sprzedaży" w "my account"
To jest model idealny :)

Zastanawiam się czy jednak nie obędzie się bez dedykowanego rozwiązania "szytego na miarę"
Sklep ma działać na całą Europę i zrzeszać grafików z całego świata i nie jestem pewien czy presta to udźwignie...
Liczę się z tym że taka platforma może kosztować nawet kilkanaście tys. i w ten projekt będzie zaangażowanych wiele osób, ale jeśli chce się zarabiać konkretne pieniądze to nie ma sensu oszczędzać na podstawowych rzeczach.

Tak czy inaczej dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że bez dedykowanego rozwiązania się nie obejdzie, tymbardziej, że lista szczegółowych wymagań jest dość spora :)

wydaje mi się, że na prestashop taki system postawić można, szczególnie, że nie będize trzeba stawiać całego systemu "od nowa" tylko napisać moduł :) gdzieś nawet widziałem coś takiego, tylko dla biżuterii handmade, chyba było to w prestashop success stories :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...