Jump to content

Odstranění Přidat do košíku


JAKCRABBIT

Recommended Posts

Ahoj,

potřeboval bych odstranit v seznamu zboží v kategorii tlačítko Přidat do košíku, jelikož mám u zboží atributy a pokud někdo klikne na Přidat do košíku hned z výpisu zboží v kategorii, tak mu to tam hodí defaultní atribut a tomu chci zabránit, takže aby zůstalo jen tlačítko Zobrazit a až poté přímo na kartě produktu si zákazník zvolil, co přesně dát do košíku.

Nevíte kde to vymazat? Díky, Honza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kdybych si to precetl driv tak bych poradil :) jinak presne jak pises... vse co chces pridat k vypisu polozky musis upravit ve vlastnostech sablony...

ja to delam tak, ze si zobrazim zdrojak... a pak hledam frazi co chci odstranit v souborech pomoci klasickeho win vyhledavani :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ahoj,

potřeboval bych odstranit v seznamu zboží v kategorii tlačítko Přidat do košíku, jelikož mám u zboží atributy a pokud někdo klikne na Přidat do košíku hned z výpisu zboží v kategorii, tak mu to tam hodí defaultní atribut a tomu chci zabránit, takže aby zůstalo jen tlačítko Zobrazit a až poté přímo na kartě produktu si zákazník zvolil, co přesně dát do košíku.

Nevíte kde to vymazat? Díky, Honza


Ahoj, nemůžeš mi prosím poradi, mám podobný, ale opačný, jak mám udělat aby bylo objednání vždy povolené "tlačítko přidat do košíku" a zobrazovalo se i v detailu, v administraci to boužel nejde. Děkuji za radu. Presta 1.2.5
Link to comment
Share on other sites

BO - Nastavení - Produkty

Povolit objednání zboží, které není na skladě: Ano


Nebo nechápu, kdy by se to tlačítko nemělo zobrazovat?


No právě to já teké ne?, pokud je na skladě 0 zboží tak nejde objednat, a v detailu zboží není tlačítko přidat do košíku a v BO - Nastavení - Produkty povolit objednání, tak to také nejde :(
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Takže sám si sám, už jsem to našel, kdyby měl někdo stejný problém, tak je to ve složce vaší šablony a v souboru product-list.tpl.

 

Stačí odmazat řádek:

 

<a class="button ajax_add_to_cart_button exclusive" rel="ajax_id_product_{$product.id_product|intval}" href="{$base_dir}cart.php?add&id_product={$product.id_product|intval}&token={$static_token}">{l s='Add to cart'}</a>

moc děkuju, toto jsem přesně potřeboval :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...