Jump to content
  • 0

Newsletter


robertpol

Question

Mam dwa pytania dotyczące podstawowego newslettera wbudowanego w Prestashop 1.5.4.1

 

1. Czy jest możliwość aby podczas rejestracji, klient miał do wyboru zaznaczenie zapisania się tylko na jeden główny newsletter? Chodzi mi o pozbycie się "OPCJONALNEGO" newslettera.

 

2. Mam problem z exportowaniem listy klientów. Otóż mam zarejestrowanych prawie 400 klientów. Gdy chce ich wyeksportować to eksportuje mi się pierwsza strona, czyli jak mam ustawione wyświetlanie 20 klientów to wyeksportuje mi ich 20, jeśli 50 to 50, i tak dalej do maksymalnie 300 (tyle Presta ma maksymalnie do wyboru wyświetleń). Niestety nie potrafię wyeksportować WSZYSTKICH klientów. Nawet jak przejdę na drugą, czy kolejną strone też nie robi tego poprawnie, tylko ciągle eksportuje mi pierwszą stronę. Wiem, że można wyeksportować klientów poprzez bazę danych, lecz chciałbym to robić z panelu admina sklepu.

 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ustawodawca pomyślał zapewne o wszystkim co mogło by w jakiś sposób przynieść organom administracji dodatkowe korzyści finansowe.

Po zarejestrowaniu dopiero się zacznie sprawdzanie oraz szukanie „dziury w całym”.

Pytanie zasadnicze do Prestashop pozostaje:

Skąd i dlaczego po wprowadzeniu adresu internetowego naszego nowego klienta otrzymuje on pocztę od Prestashop typu „7 strategii, aby uszczęśliwić klientów” czy też „12 darmowych i prostych sposobów na rozwój działalności”. Przy czym w ustawieniach jest zaznaczone, że Newslettery są wyłączone również opcjonalnie. ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...