Jump to content

Problém s menu - zbalování


Miskin

Recommended Posts

Ano je to tak správně, takto se (bohužel?) originalní menu kategorii v prestashopu chová! Samozřejmě můžete zkusit najít nějaký modul nebo zkusit upravit vlastními silami . každopádně pokud si necháte zobrazenou cestu k danému produktu zákazník se může zpět do dané SUBkategorie dostat přes pomocnou odkazovací cestu která se zobrazí nad detailem vybraného produktu.Zajímavé je, jakmile vyberete z té cesty subkategorii a kliknutim se do ni prepnete automaticky se rozbaluje i kompletní blok Kategorii až k dané subkategorii! Jinak se zákazník může také dostat zpět pomocí rolovaní stránek pomocí svého prohlížeče. Pokud by měl někdo řešení určitě mu poděkuje celé czsk-PSfórum :)

PS: dělá to jak 1.0f tak 1.1f , verzi 1.2.x nevím...ale pravděpodobně to bude stejné

update: test 1.2.1 - menu funguje spravne a nezabaluje se , ale pouzijte 1.2.3+

Link to comment
Share on other sites

Nevim, nevim u 1.2.4 menu porad mizi.. opravdu neni na to zadny lek?


Podivné - mám verzi 1.2.2 a menu na stránce nerdi.cz se mi nezabaluje - mám tam jen kategorie do druhé úrovně, že by se popisovaná chyba spouštěla až od kategorií 3 a více úrovně?? a že by ve verzi 1.2.4 vrátily chybu zpět se mi taky moc nezdá (ale frantíci jsou frantíci;)
Brzy budu na verzi 1.2.4 updatovat, tak uvidím, ale moc se mi to nezdá, nedělal jste ještě nějaké jiné úpravy v bloku?
Link to comment
Share on other sites

Nevim, nevim u 1.2.4 menu porad mizi.. opravdu neni na to zadny lek?


Asi budeš mať chybu niekde inde, lebo včera som upgradoval obchod na v1.2.4 a originál menu ostáva roztvorené aj pri prechode na detaily tovaru.
Maximálnu hĺbku mám nastavené na 3 úrovne a dynamický (animovaný) mód. Pozri "Nábytok.":http://mhl.sk/nabytok
Skús nakopírovať modul z inštalácie a preveriť nastavenia.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...