Jump to content

Czy z moim sklepem jest cos nie tak?


lisz55

Recommended Posts

Odpaliłem kampanie adwords i miałem z niej 140 wejść, ale zero zakupów i sie zastanawiam czy coś może nie tak jest z moim sklepem? Bo może coś jest źle zrobione w sklepie i ludzie mają jakis problem, którego nei widzę?

Oczywiście kampanai adwords moze być zła, ale wydaje mi sie, ze w maire sensownei dobrałem stronę docelową do fraz.

 

strona http://www.gufi.pl/

Link to comment
Share on other sites

Ciężko powiedziec jak to jest w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi, w końcu to tak łatwo nei jest sprawdzić. Produktów jest sporo i nei w każdym sklepie są takei same. Ale w necie chyba nie wycodzi znowu jakos źle, nektóre są droższe inne tansze, różnie. Poza tym przecież cena nie zawsze jest najważniejsza. Jeden towar o mało co sprzedałem tylko go akurat nie było dostępnego jak klient szukał. Niektóre reklamy mam dość sprecyzowane ustawione na jeden produkt lub serię produktów, więc jak ktoś szuka konkretnei to raczej chce kupić.

Link to comment
Share on other sites

Poza przyczynami wskazanymi przez kolegów powyżej moim zdaniem sklep nie wygląda "profi" - zestawienie kolorów.. dla mnie beznadziejne - zwłaszcza polecane na rudo pomarańczowym tle. Nieciekawe opisy, pisane jednym ciągiem nie zatrzymają klienta., błędy w wyświetlaniu zdjęć na karcie produktu - po kliknięciu na miniaturę wywala mnie na url ze zdjęciem, z kolei kliknięcie na "pokaż duże zdjęcie" nic nie robi. Przy podsumowaniu koszyka( http://www.gufi.pl/order?ipa=408) "minatury" dostawców o rozmiarze 800x786px !!! są przegięciem i też nie wpływają korzystnie na wiarygodność sklepu

Takie detale naprawdę zniechęcają - np. mnie :)

To jest moja prywatna opinia.

Link to comment
Share on other sites

Co do opisów, to dlatego takie są, bo formatowanie jest wyłączone, ponieważ opisy są masakrycznie sformatowane i wyglądaja tragicznie.

Dopiero teraz dodałem miniatury dostawców i nie zauważyłem, że tak jest, dzieki

Co do tych obrazow produktów to chyba jakiś błąd, bo normalnie działało, tylko nei wiem dlaczeog tak sie dzieje. Da sie cos z tym zrobic?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...