Jump to content

PHP script Twitteru


Archee

Recommended Posts

Zdravím,
potřeboval bych rozchodit PHP script, který vypisuje moje Tweety v nějakém bloku takovým způsobem, že je přímo vidět tweetnutý text s klíčovými slovy ve zdrojovém kodu stránky.

Script na to mám, ale nevím jak ho učinit funkčním v prostředí prestashopu - zkoušel jsem to v modulu Free Block, kde jsem soubor freeblock.tpl přejmenoval na freeblock-b.php - jeho stávající funkce zůstala zachována avšak můj PHP script se mi žádnou nedaří rozchodit. Zkoušel jsem ai include apod ale neúspěšně.. buď se nic nestane, nebo se vypíše do stránky kus toho scriptu jako text a nebo se stránka nenačte vůbec.

A teď ty kody:

<head>
<script src="jquery.js" type="text/javascript"></script>
<script language="javascript" src="jquery.minitwitter.js" type="text/javascript"></script>
</head>

Toto musí být kdekoliv v hlavičce stránky - to není problém

<?php

require_once 'twitter/twitter.class.php';

// enables caching (path must exists and must be writable!)
// Twitter::$cacheDir = dirname(__FILE__) . '/temp';


// ENTER HERE YOUR CREDENTIALS (see readme.txt)
$twitter = new Twitter('4161cG3XMsSiVaXTKe9cVA', '1aXBXPnva3QTzKleLw4HI21wGNXPHURvLQr6cHDNNI', '1712715030-Kj3xk0rpFS9wfa3DrY1921g7bnyG1GAUAJnBwkZ', '7qie7SlceSfFD2fY4ZE5dUHOx1jsRMT4fyWsgnzw');

try {
	$statuses = $twitter->load(Twitter::ME,4);
}
catch(TwitterException $ex) {
	$twitterExc = $ex->getMessage();
}

//date_default_timezone_set('Europe/London');

?>

Toto se musí někde na stránce spustit.

 

<div class="block_content">
	<?php 
		if(!isset($twitterExc)): 
	?>
	<h5>Twitterfeed from  <a href="http://twitter.com/petr_kolbaba/">@petr_kolbaba</a>:</h5>
	<ul>
	
		<?php foreach ($statuses as $status): ?>
		<li>
			<?php echo Twitter::clickable($status) ?>
			<small>at <?php echo date("j.n.Y H:i", strtotime($status->created_at)) ?></small>
		</li>
	<?php endforeach; ?>
	</ul>
	<?php	endif; ?>

</div>

A toto musí být na místě, kde chci zobrazovat Tweety.

Všechny potřebné soubory samozřejmě mám a jsem schopný si to rozject na serveru v testovacím souboru -> má to fungovat takto: http://plasterhlinsko.cz/twitter.php

Vložení této stránky třeba přes iframe nebo object nepřichází v úvahu protože se takto nezobrazí tweetnutý text ve zdrojáku e-shopu.

Odkaz na můj web: www.plasterhlinsko.cz

Věděl by někdo, jak tento problém vyřešit? Předem mockrát děkuji za odpovědi.
Archee

Link to comment
Share on other sites

problem je ze prestashop funguje na MVC architekture a neda sa nieco vypisovat v kode controlleru

ten kod treba v spustit v metode modulu ktora zabezpecuje vystup na frontend a vystup predat do premennej,

potom premennu vypisat v .tplku, v tom teste vam to funguje takze by som nemal problem vam to spravit za chvilu, poslite mi pristup ak chcete pomoc

ak by bol na to dopyt spravil by som to ako modul

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...