Jump to content

ustawianei celu w ga


lisz55

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A ten kod e-commerce idzie ustawić w tym module prestashopa do ga? Czy trzeba samemu kombinować?

Nie jestem fachowcem, ale z tego co ja pamietam jest modol w prescie nazywa poprostu google analytics. Tam wklejasz user name czyli to UA-..... I wszystko

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedziałem, Ci na powyższe pytanie i jedyne co zauważyłem to że nie masz pojęcia o co pytasz. 

 

W temacie napisałeś "ustawienie celu w GA", 

Wie ktoś jak ustawić w google analytics cel żeby pokazywało, że doszło do sprzedaży? Znalazłem jakiś opis w necie, ale jest dosć stary i widzę, że panel w ga jest trochę inny niz tam opisują

 

a w poście pytasz "jak ustawić cel żeby pokazywało, że doszło do sprzedaży". Napisałem Ci że za to odpowiada kod e-commerce i NIE JEST TO CEL. Jest to dodatkowa jakby zakładka w GA w której widać sprzedaż z rozbiciem np. na miejsca z jakich klient dotarł i dokonał zakupu.

itn4.jpg

 

A ten kod e-commerce idzie ustawić w tym module prestashopa do ga? Czy trzeba samemu kombinować?

 

Następnie zapytałeś "czy idzie ustawić w tym module...". Jego się nie ustawia tylko można go wstawić do strony, aby sczytywał dane. Pojawia się w formie jakby zakładki. Natomiast w tej zakładce możesz tak USTAWIAĆ/dopasowywać zmienne, aby otrzymać oczekiwany efekt.

wiem, to akurat mam, ale mi chodzi o ustawienie celu w ga jakbyś nie zauważył

Także, wydaje mi się że wszystko zauważyłem jak trzeba, a z pewnością, że nie wiesz do końca o co pytasz.

 

Napisz co konkretnie chcesz poprzez ten cel osiągnąć, bo jak wcześniej wspomniałem jestem laikiem jeżeli chodzi o strony, natomiast z GA myślę że mogę pomóc... 

Edited by hatrick (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No chciałem ustawić w GA cel, który pokazuje, że ktos kupił przedmiot.

Co do tego e-commerce to chodziło mi czy moduł GA w prestashopie ma juz moze wbudowana obsługę tego i starczy ja włączyć, a nie grzebać cos w kodzie strony, na czym sie nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...