Jump to content
  • 0

Błąd w karcie produktu


mentalspot

Question

Witajcie, przeniosłem sklep z 1.5.2 na 1.5.4

 

Mam problem na karcie produktu, gdy wybieram selectem atrybuty produktu i na jednym z tych atrybutów jest wzrost ceny o 10 zł, to po wyborze selectu obojętnie którego znika mi info o ilości punktów lojalnościowych, które otrzymam a zamiast tego pojawia się info:

 

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

 

O co chodzi ?

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dalej nie znalazłem przyczyny, a czy może błędem jest to, że program lojalnościowy źle interpretuje to, że atrybut ma wpływ na cenę produktu?

 

Problem znika jeżeli uaktywnimy punkty lojalnościowe za przecenione produkty, ale co jeżeli nie chcemy tych punktów dawać za przecenione produkty ?

Jak uaktywinmy punkty za przecenione produkty to nawet na świeżej instalacji 1.5.4, nie zmienia ilości punktów , które otrzymujemy za produkt.

Co jest odpowiedzialne za to, że wchodząc na kartę produktu od razu sie nam chowa ilość punktów gdy produkt ma przecenę?

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Potwierdziłem, że na świeżej instalacji PS 1.5.4 jest ten sam błąd.

Wchodząc na kartę produktu, jeżeli produkt ma atrybuty i nie ma przeceny to pierwszy widok pokazuje, że dostaniemy za niego punkty lojalnościowe, ale już po wybraniu jakiegokolwiek innego atrybutu lub powrocie do atrybutu domyślnego (selectem) pojawia się info o tym, że tych punktów nie dostaniemy.

 

Sam tego nie ogarnę za Chiny, czy ktoś może pomóc i wskazać przynajmniej gdzie szukać ?

 

 

 

//EDIT

Zmiana ceny przy zmianie koloru nie generuje tego problemu, tylko zmiana selectem.

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Widzę, że nikt chyba nie ma pomysłu. Potrzebuję ten fix, więc jeżeli ktoś to zrobi w jakiejś rozsądnej cenie to zapraszam na priv...

 

 

//eidt

 

Mówię tu o tym, że program lojalnościowy traktuje produkt z atrybutem jak produkt przeceniony i pokazuje, że brak za niego punktów.

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...