Jump to content
  • 0

Kategorie


KarolOne

Question

Witam!

mam pewną zagwozdkę, czyli chciałbym zrobić coś takiego: menu górne jest generowane na zasadzie tworzenia kategorii głównych w panelu admina. Po ciśnięciu na któryś dział przechodzi dalej i z boku pojawia mi się takie fajne drzewko wszystkich subkategorii dla danej kategorii głównej. Wchodząc w jakąś subkategorię presta chce generować kolejne drzewko subkategorii dla tego poddziału. Czy jest możliwość, żeby zawsze było drzewko subkategorii głównego działu?

Mam nadzieję, że dość jasno opisałem problem :)

W każdym razie dziękuję za każdą pomoc.

 

Korzystam z presty 1.5.4.1.

Edited by KarolOne (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po zmianie na jakąkolwiek wartość  nie ma różnicy (w tym module). Używam tego motywu: http://themeforest.net/item/fortium-responsive-prestashop-theme/3422508

Dam przykład o co mi chodzi:

w górnym menu jest: Kolekcja meska, kolekcja damska, promocje, kontakt. Są to subkategorie do głównej i jedynej kategorii "Główne"

Dla kolekcji damskiej, czy tam meskiej sa potworzone subkategorie np. spodnie, bluzki itd.

Jak wejdziesz w bluzki znika drzewko po lewej bo wyświetla tylko subkategorie do kategorii w której jesteś. Chodzi mi o to, żeby zawsze było drzewko po lewej bluzki, spodnie itd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...