Jump to content

Mokejimai.lt > Blogai sugeneruotas "sign" parametras


Recommended Posts

Sveiki, bandau į prestashop'ą integruoti mokėjimai.lt sistemą, na viską normaliai sudiegiu, ir kaip tarkim jau pasirenku apmokėjimą man išmeta

 

Įvyko klaida: Blogai sugeneruotas "sign" parametras (parašas)!

Galimi klaidos sprendimai:

 

* Rekomenduojame naudoti mūsų biblioteką libwebtopay.

* Patikrinkite ar projekto bendruose nustatymuose ("Paslaugų valdymas > Benri nustatymai") yra nurodyta ta pati API versija, pagal kurią atliekate integravimą.

* Patikrinkite ar SIGN parametro reikšmė sutampa su projekto slaptažodžiu, esančiu "Bendri nustatymai".

* Jei nėra naudojama libwebtopay biblioteka, galimų problemų gali būti daug:

o svarbus parametrų eiliškumas generavime,

o paduodamuose duomenyse neturi būti kabučių,

o naudokite kodavimą UTF-8.

Link to comment
Share on other sites

Jeigu naudojamas mokėjimai.lt modulis, tuomet pagal viską bus antras arba trečias punktai:

* Patikrinkite ar projekto bendruose nustatymuose ("Paslaugų valdymas > Benri nustatymai") yra nurodyta ta pati API versija, pagal kurią atliekate integravimą.

* Patikrinkite ar SIGN parametro reikšmė sutampa su projekto slaptažodžiu, esančiu "Bendri nustatymai".

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mano atsakymas truputi vėluoja, bet gal kam padės ateityje. Iš pradžių aišku tikrinau test mode. Ir pradėjo mėtyt ta pačia klaida.  Pasirodo, svetainėje uždėjęs test mode, neuždėjau jos mokėjimai.lt nustatymuose. Bet aišku, aš to nepastebėjau J. Pakeičiau projekto slaptažodi, bet jo neišsaugojau J Paskui iš naujo suinstaliavau moduli, uždėjau kaip priklauso varneles, įrašiau slaptažodi ir ID ir viską tvarkingai išsaugojau. Problema dingo, taip sakant,  savaime J

Tai mano patarimas labai paprasta. Viską tvarkingai, neskubėdami surašykite, visur viską išsaugokite ir jokiu problemų nebus. Nes viena neuždėta varnele gali sukelt didžiuli galvos skausmą J

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...