Jump to content

Prestashop 1.5.4.1 - modul Paypal v3.5.7 ÚPRAVA translations.xml


Guest

Recommended Posts

mam eshop s prestou 1.5.4.1 a module paypal verze 3.5.7

obchod mam ve dvou jazycich anglictine a cestine,problem uz mam jen jeden a to s modulem paypal.

 

na poslednim kroku v kosiku kde se vybira platba byl text paypalu porad v anglictine

tak jsem zde na prestashop.com foru nasel ze pro upraveni tech anglickych textu na strance vyberu platby se musi upravit soubor "translations.xml" v "root/modules/paypal" ..coz byla pravda

jediny rozdil je ze vsichni psali ze musim upravit verzi "RO" nebo "RU" ted si nepamatuji

ale to u me nefungovalo musel jsem upravit verzi "GB".

JENZE TED KDYZ JSEM DOPRIDAL DO ESHOPU DRUHY JAZYK, ANGLICTINU

TAK I NA ANGLICKE VARIANTE SE PORAD UKAZUJE CESTINA.

i kdyz mam anglictinu pridanou jako en_US a ne GB.

 

tak bych se chtel zeptat jestli nekdo nevi jak upravit ten *.xml abych si tam pridal cestinu.

moc by mi to pomohlo protoze to je uplne posledni vec ktera mi nejde jinak vse ostatni jsem uz vyresil a ten stav co je nyni je spatny protoze se cesky text PLATBA KARTOU ukazuje i kdyz je clovek prohlizi web v anglictine.

Edited by MPart (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

mě třeba jde v administraci editovat jazyk u toho modulu

nebo překopírovat tu anglickou část (v translations.xml) a přeložit do češtiny (ještě samozřejmě přepsat iso_code)

 

ahoj. jakou mas verzi paypalu?

 

tak samozrejme v administraci mi prelozit take jde.

 

jde mi o tu vetu v kosiku pri vyberu plateb. ano kdyz si upravim translations.xml (musim upravovat iso kod "GB" jinak, kdyz jsem zkousel upravovat vsechny ostatni tak se zmena neprojevila, je to proto ze v souboru root/modules/paypal/paypal.php jsem zjistil ze je nastaveno defaultni GB) a prepisu tam tu vetu do cestiny tak se mi zobrazuje cesky to ano.

ALE BOHUZEL U OBOU JAZYKU U JAK CESTINY TAK ANGLICTINY :D

 

Ale problem je vtom ze mam web jeste na webu anglictinu a i kdyz mam v preste nastavenou jako anglictinu en_US tak po prepnuti na anglictinu se v kroku vybery platby vzdy zobrazuje u paypal ten cesky text z translations.xml z iso "GB" i kdyz tam vtom translations.xml je i primo texty pro iso "US"

Ted bych potreboval pomoct jak udelat abych mel pri anglictine anglicky text vtom vyberu platby, popripade jak vlozit do translations.xml v paypal tu cestinu (zkousel jsem tam zkopirovat to prvni default jen stim ze jsem prepsal iso default na CS zkousel jsem i CZ, ale ani jednou se mi ten text nezobrazil. nechapu proc :/)

Edited by MPart (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

jojo, však jsem psal, že je nutné celou sekci xml zkopírovat, přepsat isocode na cz nebo cs (teď nevim) a pak to bude brát češtinu z tohohle

 

presne tohle jsem zkusil ale bohuzel at sem napsal do isocode "CZ" nebo "CS" vzdy mi to porad tahalo ty preklady z isocode "GB" :/

 

pokud bys mohl a moh bys mi sem dat do code to co mas ted ty v tve preste v tom souboru translations.xml v modulu paypal prosim, kouknul bych se treba tam mas neco trosicku jinak nez ja, byl bych ti moc vdecnej

 

 

EDIT: jeste me napadlo jestli nemas nahodou starsi verzi paypal modulu nez ja (ja mam ted 3.5.7 coz by mela byt nejnovejsi a zde je par veci jinak nez tomu bylo napriklad ve verzi paypal 3.2.5 na kterou jsem nasel presne soubory pro lokalizovani do čestiny ale to mi bohuzel u teto nejnovejsi verze nefungovalo :/ tak snad by mi pohled do toho co mas ty v tom translations pomohlo)

Edited by MPart (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nevim, já žádnej prestashop nemám, jen svůj na localhostu nejnovější verzi a právě stáhnutý paypal modul ;-)

jak budu mít čas večer tak se kouknu na ty překlady - tohle bylo první co mě napadlo, ani jsem to nezkoušel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...