Jump to content

Ürün filtreleme modülü

Recommended Posts

selam arkadaşlar,

bi kategoriye girdiğimde, sol taraftaki filtreleme bölümünden kategoriyi, rengi falan seçiyorum çalışıyor fakat alt kısımda fiyat filtresi çıkmıyor.

bu sorunun sebebini şu hataya bakarak anlayabiliriz sanıyorum:

• Uncaught ReferenceError: addSlider is not defined url..

• (anonymous function)url..

Uncaught ReferenceError: addSlider is not defined

ben blocklayered.js 'yi kategori filtresi ve renk filtresi çalışmasıdığı için ismini değiştirerek pasif duruma almıştım: boş sayfa olarak bile aktif etsem yine çalışmıyordu ama aktif edince de çalışmasa bile fiyat aralığı geliyor, bir diğer sorun ise seçilen filtreleri silmek için x 'e tıkladığımdya silmiyor da :((

sürüm 1.5.4.1 ne yapmalıyım acaba?

Edited by selin (see edit history)

bir link versene bi bakalım onun dışında modülün dosyalarını yeniden atıp kurmayı deneyin olmassa modülü konfügure edip içinde yer alan (yani en üstte olan) yeniden oluştur linki ile ürünlerin konbinasyonlarını yeniden oluşturmayı dene

sanırım olur.

• Like 1

bir link versene bi bakalım onun dışında modülün dosyalarını yeniden atıp kurmayı deneyin olmassa modülü konfügure edip içinde yer alan (yani en üstte olan) yeniden oluştur linki ile ürünlerin konbinasyonlarını yeniden oluşturmayı dene

sanırım olur.

Sayın. #www.gozdesm.com 'nin söylediğini daha önce denemiştim, dosyaları yeniden yazdırmak faydalı olmamıştı ama ikinci söylediği ile çözülmüştü sorun. :)

• Create New...