Jump to content

[ÇÖZÜLDÜ] Presta Mysql Cache sorunu

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar,

performans sayfasında mysql cache ile ilgili düzenleme yapabileceğim bi kısım göremedim. problem hakkında kısaca: product tablosunda bi ürünün tüm fiyatını 0 yapsam bile siteye 150 tl gibi bir fiyat çıkıyor. bu durumu nasıl çözebilirim?? :unsure::(

Edited by selin (see edit history)

evett, çok teşekkür ederim ama olayı tam anlamadım ben şimdi, hem ps_product hem de ps_product_shop neden var, bir şey güncellemek istediğimde ikisinde de güncellemek zorundamıyım mesala fiyatlar için ?

Sanırım sorun çözüldü. Herhalde başlığı değiştirmeyi unutmazsınız :)

Sadece ikincisini güncelleyin. İlki neden var diye soruyorsanız, inanın bilmiyorum.

Gerçekten canı gönülden teşekkür ederim :)

İngilizce forumda da konu açmıştım, sabahtan beri uğraş dur! derdimi de anlatamıyorum zaten :)

Bu arada PS a neler oluyor? bu durumda olduğu gibi özellikle son zamanlarda çoğu sorular yanıtsız kalıyor :wacko:

Başlığı da düzenledim, tekrar teşekkürler :)

Rica ederim.

Yaz dönemi olduğundan sanırım insanlar tatildeler. İşin ilginç yanı, tatildeki boş zamanı fırsat bilerek sanal alemde iş yapmak isteyen birçok kişi de bu zamanlarda sorularına cevap arayan kesim olarak forumda dolaşıyor.

Size kolay gelsin...

• Like 1

• 1 month later...

Rica ederim.

Yaz dönemi olduğundan sanırım insanlar tatildeler. İşin ilginç yanı, tatildeki boş zamanı fırsat bilerek sanal alemde iş yapmak isteyen birçok kişi de bu zamanlarda sorularına cevap arayan kesim olarak forumda dolaşıyor.

Size kolay gelsin...

Çağlar bey merhaba,

yine ben :( sizin yardımınızla fiyat sorununu çözmüştüm ama şuan stokla ilgili bir sorun yaşıyorum. ps_product_shop tablosunda quantity ya da stock gibi bir alan yok ps_product   tablosunda quantity diye bir yer var orayı manuel değiştiriyorum myadminden ama işe yaramıyor maalesef neden böyle olur ?? :(

• Create New...