Jump to content

hiba


droid-z

Recommended Posts

üdv.

valamiért ezt írja ki nekem robots.txt file generálásakor:

Nem tudok írni a fájlba: /home/u........../public_html/admin..../tabs/../../robots.txt

Kérem ellenőrízze a jogokat.

 

ez az egyik, amit nem értek, a másik pedig ez, amit a webservice alatt ír (ezt egyébként alkalmazni kell?):

  • Nem tudjuk ellenőrizni, hogy az alap hozzáférés és az újraírás aktiválva van-e. Kérlek manuálisan ellenőrizd ezeket.
  • Ha lehetséges, javasoljuk az SSL (https) webszolgáltatás használatát.

 

továbbá nem tudok SEMMIT feltölteni FTP-n.

Link to comment
Share on other sites

Az hogy semmit sem tudsz feltölteni FTP-n nekünk kevés.

1. Mivel akarsz feltölteni

2. Mi a hibaüzenet amikor fel akarsz tölteni

3. Ki a szolgáltató és kérdezted-e már Tőlük mi lehet a gond.

 

A robots.txt fájlnak próbálj meg 777-es chmod-ot adni, ha eddig nem tetted meg.

Link to comment
Share on other sites

FileZilla-val töltök fel. 553 hiba üzenet jött (ha jól emlékszem). google kódot akartam feltölteni gyökér könyvtárba, de nem ment. de más sem. a robots.txt file-t is kerestem a szerveren, de nem találtam, csináltam egy üres txt-t, de az sem engedte feltölteni. a szolgáltató oldali file-managerrel sem lehetett létrehozni semmit.

volt más hiba is, csak utánvétes rendelést engedtem, a vásárlás befejezése után egy üres képernyő fogadott. a fenti hibaüzenetek és ezek után elegem lett, levágtam az egészet a francba. 86 termék full leírással...kezdem elölről, ha lesz kedvem... <_<

Link to comment
Share on other sites

á nehogy újrakezd, butaság volna.

 

Az adatok megvannak csak vacakolnak a dolgok, ez előfordul. Gyanítom a szolgáltató háza táján van probléma, kérdezd meg tőlük az FTP-s hibajelenség minek köszönhető, nekik tudniuk kell a választ rá.

 

A fehér oldal egy hiba miatt van, lehet hogy modulprobléma. Ezt a developer mód bekapcsolásával lehet ellenőrizni.

 

Valamint ha végképp eleged van, készítsd el egy teljes mentést (file+db) és azt átköltöztetve (localhost vagy másik szolgáltató) folytathatod a munkát.

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...