Jump to content

Anasayfadaki ürünler

wild

Recommended Posts

Merhaba uzun süredir prestashopla içli dışlıyım ama bu problemi bi türlü aşamadım. Aşağıda vermiş olduğum sitede anasayfada ürünleri diğer temalardaki gibi uzun şekilde gösteremiyorum. Bunu nasıl sağlarım anasayfa editöründen kodla onları çağırma şansımız varmı ?

www.fullcap.org

sorunuzu tam anlamayamadım. ana sayfanızda en çok incelenenler var yeni ürünler başlıkları var . yeni ürünler bozuk görünüyor. yeni ürünlerinde en çok incelenenler gibi görünmesinimi istiyorsunuz?

Safa bey istediğim prestashopun defult temasındaki gibi 4 adet alta doğru sınırsınız. yeni ürünler yazan yere hangi modülü taşısam tam sayfa olarak göstermiyor. Yarısında o modülü diğer yarısında ise başka modül varsa onu yoksada boş bırakıyor. Sayfayı ortadan ayırma sorununu nasıl kaldırabiliriz ve ayrıca anasayfa editöründe kod yazarak home featured modülünü nasıl çağırabiliriz(bunu sormamdaki amaç anasayfa editörünü attığımda tam sayfa olarak yayınlıyor.)?

sayfanıza firebug kullanarak baktım , bu dizindeki css dosysında

http://fullcap.org/themes/leometr/css/bootstrap.css

row-fluid .span6 width:%49 larda buda tam sayfa göstermesine neden oluyor. bunu %100 'e çekip tam sayfa elde edilebilir.

ama ürünlerin 4 lü görünmesi için tpl veya css desyalarında bazı değişiklikler yapmak gerekecek.

isterseniz ftp bilgilerini bana pm olarak gönderin sizin için bunları yapayım.

benim fazla zamanımı almaz bu değişiklikler.