Jump to content

Saldırı girişimi

myworld

Recommended Posts

Merha arkadaşlar siteyi kurdum tr dil paketi yükledimadmin tr oldu adminden sidenin genel dilini tr seçtiyorum kaydedildi diyor fakat site ingilizce tr ye tıkladım /index.php?id_lang=3 bu yolu gösteriyor tıklayınca boş sayfa geliyor. sonra yeniden sayfayı açıyorum her hangi bir kategoriye yada ürüne tıklayınca boş sayfada sol üstte saldırı girişimi yazıyor nedir bu nasıl düzeltebilirim..

Evet arkaaşlar başka bir forumdan cevabı buldum ve uyguladım sorun düzeldi. ay nı sorunu yaşayanlar için ekliyorum buraya...
>>
1.2 KURDUM tr yi yükledim ama nasıl yapdım.

tools dan translations a gidin.önce tr dil dosyasını [gzip] içeri aktar deyin.sonra yine aynı pencerede aktar altında copy var. ordan nerden nereye diyor. nerden olana türkçe seçin. nereye olana fransızca seçin.kopyalayın.bu işlem türkçe dil dosyalarını fransızca olanın üzerine yazacak.fransızca buhar olacak :=)

sonra fransızcanın flag ınıda türkçe bayrak ile değiştirin... yalnızda menu kısmı tr olmadı.diğerleri tr oluyor..dillerden de varsayılan fransızca seçin.tamamdır..

vesselam..
<

• 4 weeks later...

myworl adam sana üstte saldırı girişimi yazısını soruyor sen türkçeleştirmeyi anlatıyorsun hemide fransızcayı bozarak. gözde smde eng yi bozarak yapmış.
türkçe üstüne kurmayı deneyin. çünkü ilerleyen sürede sizden rüsça ırakça gibi çok kullanılan diller istenebilir.

saldırı sorunu zone ile ilgili bölgelere ülkeler vs sildinizse yapıyor. mysql le gidin sonra orjinal kurulum dosyası yani instal altındaki mysql dosyasını açık bölge ile ilgili eksik bilgi ve tabloyu tamamlayın.
düzelmesi lazım
çok iyi hatırlamıyorum ama kargo ile ilgili yada bölge tablolarını tamamlayınca bende düzeldi. aradan zaman geçince çok net hatırlamıoyrum.

[email protected] ekleyebilirsiniz çözüm üretemezseniz müsait olunca bakarız. forumda bulunabilecek şeyleri sormayın lütfen . sadece çözüm olmayanları yazın elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.

• 1 year later...
myworl adam sana üstte saldırı girişimi yazısını soruyor sen türkçeleştirmeyi anlatıyorsun hemide fransızcayı bozarak. gözde smde eng yi bozarak yapmış.
türkçe üstüne kurmayı deneyin. çünkü ilerleyen sürede sizden rüsça ırakça gibi çok kullanılan diller istenebilir.

saldırı sorunu zone ile ilgili bölgelere ülkeler vs sildinizse yapıyor. mysql le gidin sonra orjinal kurulum dosyası yani instal altındaki mysql dosyasını açık bölge ile ilgili eksik bilgi ve tabloyu tamamlayın.
düzelmesi lazım
çok iyi hatırlamıyorum ama kargo ile ilgili yada bölge tablolarını tamamlayınca bende düzeldi. aradan zaman geçince çok net hatırlamıoyrum.

[email protected] ekleyebilirsiniz çözüm üretemezseniz müsait olunca bakarız. forumda bulunabilecek şeyleri sormayın lütfen . sadece çözüm olmayanları yazın elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.

Sayın myolal saldırı girişimi yazan kişide myworld aynı soruya cevap verende myworld Bukadar iş arasında tebessum ettirdin beni teşekkur ediyorum sana :) Verdigin bilgiler için teşekkurler kolay gelsin
  • Like 1

düzelmesi lazım

Daha iyi bir fikrim var.
Çıkış yapın. Yeni bir kullanıcı kaydı yapın. Hepsi bu kadar.

Teknik detay:
Saldırı girişimi aldığınız kullanıcının adresi veri tabanındaki ülke ve bölgeler arasında yok. Muhtemelen kayıt yaptıktan sonra bu üyenin adresindeki Ülke veya bölge yönetim panelinden silinmiş.

Daha fazla detay için config dosyasından mysql ve php hata raporlamayı açınız.
herkese bol satışlar.