Jump to content
joker__

LOGO İSTEYENLER BEDAVA YAPICAM

Recommended Posts

MERHABA NETTE SİTESİ OLAN VE BU LOGO İŞİNDEN FAZLA ANLAMAYAN ARKADAŞLARA BURAYA SİTE ADI ,SİTE KONUSU, VE İSTEDİKLERİ LOGONUN BOYUTLARINI YAZMALARI DURUMUNDA BİR YADA FAZLA LOGOYU BURAYA YUKLERİM SAYGILAR...

• Like 3

Merhabalar sn #joker__

Canı gönülden tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum. Sizin gibi iyi niyetli ve yardımsever kişiler sayesinde forum daha iyi yerlere gelecektir.

İyi çalışmalar, bol kazançlar dilerim.

Saygılarımla.

• Like 1

Merhaba, joker ben birşeyler yapmaya çalıştım ama yardımcı olursan çok sevinirim. elektronmarket.com. ve ses sistemleri üzerine site.eger ilgilenirsen en azından bir şekilde karşılıgı olması gerek oldugunu duşunuyorum.en azından nacizane ufak bir hediye :) kabul edersen şayet :) şimdiden kolay gelsin.iyi çalışmalar

• Like 1

Merhaba, joker ben birşeyler yapmaya çalıştım ama yardımcı olursan çok sevinirim. elektronmarket.com. ve ses sistemleri üzerine site.eger ilgilenirsen en azından bir şekilde karşılıgı olması gerek oldugunu duşunuyorum.en azından nacizane ufak bir hediye :) kabul edersen şayet :) şimdiden kolay gelsin.iyi çalışmalar

baktım sitene logonun boyutlarını ve mail adresini atarsan tasarlayıp sana gönderirim logoları
  • Like 1

:) mahmut bey merhaba bu arada.bayağıdan beri görüşemiyorduk gerek telefondan gerek forumdan :) Herkeze Selamlar olsun bol kazançlı günler forumdaki herkeze.
  • Like 1

:) mahmut bey merhaba bu arada.bayağıdan beri görüşemiyorduk gerek telefondan gerek forumdan :) Herkeze Selamlar olsun bol kazançlı günler forumdaki herkeze.

Teşekkür ederim evet baya oldu. İyisiniz umarım. İşleriniz de iyidir umarım.

Merhaba Herkeze ,

logolar geldi bu aralar biraz yogunluktan anca degerlendirme yapıp içlerinden bir tanesini seçtim ve upload ettim.

joker__ arkadaşım çok teşekkür ederim ellerine kollarına sağlık.Başarılarının devamını diliyorum.özelden mesaj atıyorum joker__..

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More