Jump to content

Rabat - newsletter


lukasz_biovico

Recommended Posts

Witam

Mam pewne pytanie.

 

Posiadacie jakieś informacje na temat modułów do presty 1.5 które dają możliwość przyznania jednorazowego rabatu dla klienta który zapisał się do listy newslettera?

 

 

Klient po zapisaniu się do newslettera powinien otrzymać rabat na pierwsze zamówienie.

 

 

 

Wyprzedzając pytania, szukałem w google oraz na forach dlatego z pytaniem zwracam się właśnie tu.

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Możesz osiągnąć taki efekt, postępując według poniższego schematu:

  1. Reguły ustalania cen -> Ustawienia koszyka koszyka - stwórz nowy rabat np. procentowy lub kwotowy, zaznacz by był użyty tylko raz dla danego klienta i zapamiętaj kod rabatu
  2. Moduły -> Blok eBiuletynu - newsletter (blocknewsletter) - i podaj tu kod rabatu który zostanie automatycznie wydany użytkownikowi

Edited by Piotr Kaczor (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie, faktycznie, niekiedy jak widać nie potrzeba dodatkowych modułów aby zrobić nową rzecz w preście.

 

Mam jeszcze dodatkowe pytanie,

Po odznaczeniu pól w newsleterze aby było wysyłanie potwierdzenie mailowe, nic takiego się nie dzieje.

 

Szukając nawet w spamie, nic takiego się nie pojawia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam, mam problem z blokiem newslettera (presta 1.5.4.1), wpisałem kod rabatowy w module newslettera (newsletter block) ponieważ chcę aby dla nowo zapisanych osób newslettera przydzielał rabat i problem w tym że wysyła maila ale z samym logo do otworzenia, chyba coś jest nie tak z szablonem newslettera...

Edited by seboxp (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...