Jump to content

Mám střeva, jak k nim vytvořit modul? (ulozenka.cz)


Aramon

Recommended Posts

Hoj lidi,

 

mám pár mých známých, kteří využívají balíkový systém přepravy Ulozenka.cz.

 

Protože oni prestu přímo nepodporují jako "dopravce", řešil jsem to tím, že jsem pro každé místo vytvořil nového dopravce. Takže tohle mně netrápí.

 

Uděllal jsem ale jednoduchý skript, který grabuje všechna výdejní místa (pomocí XML) a zobrazuje tyto výdejní místa. To proto, že postupně přibývají, tak ať to nemusí každý pracně kontrolovat a u sebe upravovat.

 

No a otázka zní:

Jak ty data dostat do presty? Jasně, řešením by bylo to vložit pomocí IFRAME v CMS modulu do nějaké stránky a tu pak zobrazovat, aby lidi věděli, kde všude jde balíky vyzvednout. Ale to mi nepříjde jako ideální. Nemáte někdo nějaký tip, jak by to šlo udělat jako modul v prestě? Nic to z presty netahá, žádná její data, jde jen o zobrazení těch poboček v kloudném formátu (ten je ošetřen pomocí CSS) v CONTENT sloupci.

 

Taky by se mi líbila možnost zobrazit jednoduchý výpis poboček v vlevo či vpravo jako blok.

 

Máte někdo tip, jak takový modul udělat? Moje angličtina není nad levelem 1, takže s návody v eng si neumím moc poradit :-(

 

Samozřejmě by to chtělo i nějaké vylepšení, jako například aby to XML stáhlo na server a kontrolovalo ho to třeba jednou denně, aby to při každém načtení dané stránky znova nevolalo, ale ty plánuju do budoucna, přeci jen v tom nejsem zdatný (takže v tomto směru určitě přivítám pomoc zkušenějších).

Soubor s XML se pomocí cronu ukládá na server a data štou z tohoto uloženého souboru, takže si můžete sami nastavit, kdy se má spouštět.

Edited by Aramon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...