Jump to content

Nice url a obrazky


U2

Recommended Posts

Zdravím,

už dva dny procházím toto forum ohledně problému s Nice Url. Po zapnutí mě nefungují. Mám verzi 1.2 beta 4 a vygeneroval jsem .htaccess i jsem do něj vložil RewriteBase / a poté vypadá takto:

# URL rewriting module activation
Options +FollowSymlinks
RewriteEngine On
RewriteBase /

# URL rewriting rules
RewriteRule ^([a-z0-9]+)\-([a-z0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/([_a-zA-Z0-9-]*)\.jpg$ /prestashop/img/p/$1-$2$3.jpg [L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/([_a-zA-Z0-9-]*)\.jpg$ /prestashop/img/c/$1$2.jpg [L,E]
RewriteRule ^([a-zA-Z0-9-]*)/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)\.html(.*)$ /prestashop/product.php?id_product=$2$4 [L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)\.html(.*)$ /prestashop/product.php?id_product=$1$3 [L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /prestashop/category.php?id_category=$1 [QSA,L,E]
RewriteRule ^content/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /prestashop/cms.php?id_cms=$1 [QSA,L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)__([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /prestashop/supplier.php?id_supplier=$1$3 [QSA,L,E]
RewriteRule ^([0-9]+)_([a-zA-Z0-9-]*)(.*)$ /prestashop/manufacturer.php?id_manufacturer=$1$3 [QSA,L,E]

# Catch 404 errors
ErrorDocument 404 /404.php

Na serveru jsem přes phpinfo díval, že modul mod rewrite je načtený.


A to hlavní eshop se chová tak, že url udělá opravu z :
http://localhost/prestashop/product.php?id_product=1

toto:
http://localhost/prestashop/music-ipods/1-ipod-nano.html

jenže pak to stránku nezobrazí, ale ukáže jen :

Not Found

The requested URL /prestashop/music-ipods/1-ipod-nano.html was not found on this server.
Apache/2.2.3 (Red Hat) Server at localhost Port 80

nevíte prosím někdo kde je chyba?? Možná něco přehlížím. Díky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...