Jump to content

Kendini seven okusun...

FaTaLiTe

Recommended Posts

Ancak türkce forumlarda ve türkiyede olacak bir durumla karşı karşıyayız... bazı aç insanlar çeşitli isimlerle üyelikler alarak forumda yardım isteyenlere akbaba gibi çöküp para karşılıgı yardım etmektedir... burası satış bölümü değildir... her yardım isteyenin üzerine akbaba gibi çökmeyin!!! siz kendinize ait yazınızı yazın isteyen olursa buraya göz atarsın dersin... ama ver parasını yapayım şuydu buydu...
BENİM BU YAZDIKLARIM HERKES İÇİN DEĞİL!!!
Kimisi uğraş verir kendine bir modül yazar onu satar eyw... başımızın tacı... zaten onlar kendilerini biliyorlar...

Ve kullanıcı arkadaşlarımdan ricam lütfen bu tür kişilik bozuklugu yaşayan aç gözlü insan yiyicilere itibar etmeyiniz...

Ve Lütfen kerim bu yazımı silme artık yeter yaaa... Valla daha dayanamıyor insan!!!

sana katılıyorum kardeş. madem millet yazılım satmak istiyor ozaman kursunlar kendi yazılım satış sitelerini.isteyen gider ordan satın alır.benim bildiğim açık kaynaklı sistemlerde ticarı amacı yazılım satmakla olmaz.elbette prestashopunda çıkarları olacaktır buna karşı değilim.

zaten prestashopunda modül ve tema satmak için shop kısmı var.birde bu yamyamların burada reklamları varya öldürüyor beni.bari adam akıllı birşey satsalar.sattıkları ordan burdan bulup buluşturduklarını efendim ben yaptım deyip birde satmaya kalkıyorlar.

aslında prestashop bu çıkarcı reklamlcıları banlaması gerekir.bu yamyamları prestahopa bildirmek lazım bence.

doğru dürüs hiçbiri modül paylaşmıyor.ellerinden gelse basit bir soruya dahi ücret isteyecekler. sözüm basar67,sase,fatalite ve bazı gönülden yardımcı olan şahıslara geçerli değil. bunlarında haklarını yememek lazım.bunlar gibi bir iki kişi daha olsa zaten bu yamyamlar daha buraya uğramaz.farkındasınız oscommerce ilk zamanlar böyledi zaman zaman paylaşımlar başladı.

siz siz olun, bu tür insanlardan ne yardım isteyin ne selam verin.

Lütfen sizlerde sessiz kalmayın ve düşüncelerinizi burdan belirtin.

• 3 weeks later...

İnanırmısın 3-5 Bilgim Vardır Bu Scripti Bulmadan Önce Başka Bir Scriptin Türkçe Destek Sitesine Girip Yardım İstedim Scripti Kurcalamadım Bile Tam
Anlamıyla Sökmek 4-5 Ayımı Çok Rahat Alır Adam Gibi Birşeyler Yapabilmem İçin Fakat Öyle Senin Tabirinle " AKBABA " İnsanlar Var ki Ücretsiz Scripti Kurulumunu Anlatmak İçin Ücret İstiyorlar.Üstüne Destek Sitesinin Sahipleri de Aynı Şekilde Kurulum Diye Destek Bölümü Açmışlar Diğer Sorularıma 2-3 Saat İçerisinde Cevap Veriyorlar Kuruluma Gelince Cevap Vermiyorlar :)Bu Kişiler İşte Düzlüğü Tepe Olarak Görüp Kendilerine Çıkar Yaratmak İsteyen Ahmak İnsanlardır :)

reseller sunucum var, bu sistem ve mkportal sistemini ücretli kuruyorum. Allah var ikiside ücretsiz ve ben müşterime aynen şunu anlatıyorum, host ve domain ücretlidir fakat kuracağım sistemler ücretsizdir, isterseniz siz kurun isterseniz ben kurup ayarlarınızı yapayım sonrasında aylık destek verebilirim. fakat template isterlerse işe değişir (html veya psd)

neyse arkadaşın söylediğine bende katılıyorum. iki php bilgisi olan kendini birşey sanıp parası olan enayi arıyorlar. neyse işte herkesin bir çarkı var işte döndürmeye çalışıyor.