Jump to content

Aktualizace skladových zásob (u zboží s kombinacema)


karelzemek

Recommended Posts

Zdravím,
mám eshop s oblečením, čili u každé mikiny či trika mám předdefinované "kombinace" xs,s,m,l,xl,xxl. Každá z "kombinací" je na skladě v různém množství a toto množství se často mění (prodávám i jinde než na eshopu). Jak mám aktualizovat stav skladu? Přes csv jde importovat pouze celkové množství (čili součet všech kombinací), zkoušel jsem i modul "mass update" tam je ovšem problém obdobný jako u csv....

Co s tím?

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,
mám eshop s oblečením, čili u každé mikiny či trika mám předdefinované "kombinace" xs,s,m,l,xl,xxl. Každá z "kombinací" je na skladě v různém množství a toto množství se často mění (prodávám i jinde než na eshopu). Jak mám aktualizovat stav skladu? Přes csv jde importovat pouze celkové množství (čili součet všech kombinací), zkoušel jsem i modul "mass update" tam je ovšem problém obdobný jako u csv....

Co s tím?


A v čem je problém?
Já to mám třeba tak, že pro každého výrobce mám samostatný CSV s názvem výrobce, pakliže dojde k naplnění skladových zásob, jednoduše CSV upravím na zvolený počet. Před importem volím možnost vymazání všech uložených dat - vymaže jen ty, které importujeme, no a importem dojde k update stavu v e-shopu.

Massupdate je na houno!
Připadá mi nedotažený a bez užitku, vhodnější je tohle provádět via CSV, tedy mě to tak vyhovuje no!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Mám problém. PrestaShop 1.5.2.0

 

U některých položek zboží jsem vytvořil kombinace.

Takové zboží se zobrazuje správně (tzn. počet kusů skladem, vliv na cenu).

Ostatní zboží, které nemá kombinace (v importním CSV souboru pro kombinace nejsou tyto položky zadány) se změnilo množství skladem na 0 a zboží je nedostupné.

Má se do souboru CSV pro kombinace zadávat nějaký text i pro zboží, které nemá kombinace?

 

Díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...