Jump to content

Změna v blocksearch


DJ Hanz

Recommended Posts

Dobrý den.
Mám následující problém: snažím se změnit velikost vyhledávacího tlačítka. Přišel jsem na to, že stačí změnít v souboru blocksearch.tpl class na požadovanou velikost. Doma na localhostu kde mám originalni nelokalizovanou prestu to funguje v pořádku. Ale ne e-shopu (www.musicservis.cz) se změna neprojeví. To samé i u blockinfos. Nevíte, čím to může být způsebeno?

Link to comment
Share on other sites

Šířku a výšku tlačítka search nastavíš v souboru global.css

Na řádku 505 je input.button a tam máš width: 120px. Když ubereš na 105px, tak ta šířka bude OK.

Když si najdeš řádek 430 a od něho pojedeš dál, tak tam najdeš height: 18px; a to je výška tlačítka.

Nainstaluj si do Firefoxu plugin Firebug a pak takovou věc zjistíš za pár sekund.

Link to comment
Share on other sites

jj to vim, ale me jde o to, ze se me zmena template neprojevuje. a navic takhle bych zmenil sirku vsech tlacitek ale ja potrebuju zmenit jeho typ. defaultne to je button_medium a ja ho chci pretypovat na button_small.

Link to comment
Share on other sites

http://www.musicservis.cz/modules/blocksearch/blocksearch.tpl

Tam máš class="button_mini" a ve zdrojáku výsledné stránky máš jenom class="button". Nevím, proč a kde se ti to mění.
Já mám v souboru blocksearch.tpl class="button_small" a ve zdrojáku stránky mám taky class="button_small".

Asi bych si to vyhledávací tlačítko přejmenoval např. na search_button-2 a pak mu v global.css nastyloval rozměry a vzhled podle potřeby. A pak nebudeš mít problém, že ovlivníš ostatní tlačítka.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...