Jump to content

Bez Nucené Kompilace A Zaplým Cache Mi Kategorie Hazí 404 ?


simberak

Recommended Posts

Zdravíčko,

mam takový docela zásadní problémek... Když zapnu Cache a vypnu nucenou kompilaci, tak mi ve frontendu hazí kategorie 404 :( Takže teď jedu s kompilací... ale je to pomalý a chtěl bych to vyřešit...

Problém asi začal, když mi přestalo jen tak fungovat vyhledávání pro zákazníky, tak jsem zkoušel co s tim, a třeba vypínal a zapínal jazyky, původně jsem měl jen tuším češtinu. tak jsem to zkoušel i s angličtinou a nechal jí zaplou. Nakonec jsem to fixnul úpravou v tuším classes search.php a angličtinu už nevypnul a dnes jsem zjistil, že mi to začalo házet všude mezi domenu a kategorie cs/ - takže ranky v čudu, zpětný odkazy směřovaly "jinam" atd... takže jsem angličtinu vypnul a už se linky zase zobrazuje normálně bez cs/ , ALE! Funguje to je když je zaplá kompilace a vypnutej cache??? Co je to za blbost?

Mohl by někdo prosím poradit, čím to může být a jak to opravit? Předem moc děkuji, já už si s tím nevím rady :(

Link to comment
Share on other sites

Dík za answer.... hele vyzkoušel jsem to i v jinym prohlížeči, dokonce i v mobilu... a pořád to házelo 404... Tak jsem vymazal sušenky v Chrome (kterej defaultně používám) a hle, najednou to všude začalo fungovat? Trochu nechápu tu propojenost... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...