Jump to content

Export/import Části Objednávek


Aramon

Recommended Posts

Zdravím,

 

můžete mi někdo poradit v následující věci:

 

měl jsem shop na subdoméně, ale koupil jsem doménu novou právě pro shop. Shop ze subdomény jsem nakopíroval na nový hosting domény a dělal jsem ještě hodně úprav. doménu nikdo neznal, a tak zákazníci nakupovali stále na subdoméně.

A teď jak přenést nové zákazníky a objednávky a stím asi i stav zboží na skladě?

Jsou to sice dva shopy naprosto stejné (verze PS 1.4.9.), nicméně na doméně už jsem nacpal ručně cca dalšího tisíc zboží. Takže nejde, že bych překopčil DB, to bych přišel o nové zboží, takže jak na to? Máte někdo tip? Které tabulky např přenést?

Link to comment
Share on other sites

No, jestli máš už teď rozhozenou ID řadu produktů, tak je to naprosto jedno a nějak to tam naláduj. Doporučuji teda ze starýho shopu DB vyexportovat jako csv a posunout ID řadu od čísla, kde ti končí produkty v novým shopu. Samozřejmě se to týká všechno tabulek products_.

 

Se zákazníkama to je naprosto stejné, tabulka customers. Jen doufám, že máš na obou shopech stejnejch securitykey, jinak se jedni nebo druzí zákazníci pak nepřihlásí s jejich heslem a budou si muset vygenerovat nový.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...