Jump to content

Ücretsiz kargo ile ilgili bir sorun

soruyok

Recommended Posts

Arkadaşlar, merhaba. Presta 1.4.7.3 kullanıyorum ve bazı ürünlerde ücretsiz kargo olayını 0-0.5kg arasına 0, 0.5kg üzerine kargo ücreti yazarak çözdüm yada en azından çözdüğümü sanıyordum. Ancak sepete kargolu bir ürün eklediğimde otomatik olarak kargo ücreti ekleniyor. Sepete kargo ücreti olmayan bir ürün eklendiğinde kargonun 0 olmasını nasıl sağlayabilirim veya kargosu 0 olan ürün seçildiğinde sepete otomatik kargo indirimi içeren indirim kuponu nasıl ekleyebilirim?

Arkadaşlar, merhaba. Presta 1.4.7.3 kullanıyorum ve bazı ürünlerde ücretsiz kargo olayını 0-0.5kg arasına 0, 0.5kg üzerine kargo ücreti yazarak çözdüm yada en azından çözdüğümü sanıyordum. Ancak sepete kargolu bir ürün eklediğimde otomatik olarak kargo ücreti ekleniyor. Sepete kargo ücreti olmayan bir ürün eklendiğinde kargonun 0 olmasını nasıl sağlayabilirim veya kargosu 0 olan ürün seçildiğinde sepete otomatik kargo indirimi içeren indirim kuponu nasıl ekleyebilirim?

Merhaba admin panel kargo bölümünü tıkladığınızda açılan sayfada kargo ücreti yazan yerin alt kısmında fatura aralığı seçimi yazan yerde '' toplam fiyata '' göre ve '' toplam ağırlığına göre '' yazan iki bölüm var , '' toplam ağırlığına göre '' yazan yeri seçerseniz sisteminiz kargo hesaplamayı ağırlığına göre yapacaktır. Sepetinizde kargo fiyatı görünmeyecektir ve ödeme ekranında ücretsiz kargo yazacaktır. İndirim kuponları bölümünden ayrıca ücretsiz kargo adı altında bir indirim kuponu oluşturabilir ve sepette görünsün seçimi yaparsanız bu kuponunuzda ödeme ekranı sepetinde görülecek ve müşteriniz bu hazırladığınız indirim kuponu kodunu tıklarsa kargo bedeli ( sizin uygulayacağınız tutar kadar ) sepetinde indirim olarak kullanılacaktır.

• Like 1