Jump to content

BIELA STRANKA - Apache error_log,


severanka26

Recommended Posts

Dobrý deň, prosim Vás súrne o pomoc, lebo som už zúfala :-(

nainštalovala som prestashop 1.5.3.1 vsetko OK, pri nahadzovaní ďalších produktov nastala chyba. Nechcelo mi načítať eshop. Vypísalo chybu http 500, kontaktovala som mojho správcu hostingu (websupport), kde mi zvýšili php memory_limit (MB) , php max_execution_time (s),php post_max_size (MB), php upload_max_filesize (MB) na maximum.

 

Dám načítať stránku po tejto úprave z websupportu a načíta mi BIELU STRÁNKU, kde sa nič nezobrazi. Dalej som to riešila opätovne s hostingom ale tí mi napísali toto:

 

Apache error_log, ktory najdete v priecinku "logs/" pre Vasu domenu, pri pokuse o jej nacitanie zaznamenava chybovu hlasku ALERT - maximum execution depth reached - script terminated, a nasledne oznaci IP z ktorej sa pokusate pripojit na stranku ako utocnika. Je velmi pravdepodobne, ze v zdrojovom kode sa Vam moze vyskytovat nieco ako "nekonecna slucka". Prosime Vas overte z Vasej strany ci k niecomu tohto typu nedochadza. Ide Vsak skor o aplikacnu zaleztisot ako problem servera.

 

Pripadne mozte skusit vypnut "NIce Permalinks" a nasledne ich opatovne zapnut. Taketo nastavenie vacsinou problem vyriesi.

 

Nerozumiem tomu, kde si to mam nadstavit, resp. kde môže byť chyba. Inak mobilnú verziu zobrazuje .

PROSIM O POMOC.

 

Dakujem

 

P.S. Zoznam konfiguracie v prestashope vyzera nasledovne:

 

Kontrolný zoznam konfiguráciearrow-up.png

a pri smartoch mam dve varovania:

Je tam 2 varovaní. Skryť varovanie

ale ja používam memcached. Mám to zmenit? môže byť v tom problém????

 

Každá rada od Vás nad zlato :D

Edited by severanka26 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...