Jump to content

Prestashop - Pomoc we wdrożeniu


terminalpower

Recommended Posts

Cześć,

 

Szukam osoby, która byłaby w stanie pomóc przebrnąć pierwsze kroki z prestą, (od instalacji, po konfiguracje SEO, tematy itp) a może i by chciała przyłączyć się do prowadzenia wspólnych interesów!

 

Bawiłem się w instalacje na hostingu cba, ale jeśli chodzi o konfigurację presty, coś muszę robić nie tak:

-nie mogę uruchomić livedit

-nie wychodzi mi friendly url

-edytor tekstu (jakoś nie chce używać HTML-a) w opisie produktu też nie zaskakuje

-będzie trzeba dorobić moduł faktury proforma

-moduł wprowadzania ceny w trzech walutach(w złotówkach, euro i usd)

-moduł przeliczania euro na złotówki po kursie mojego banku

-podchwycić jakiś ciekawy temat.

 

Sklep będzie kierowany tylko dla firm.

 

Mogę odwdzięczyć się z góry, późniejszym procentowym udziałem z zysków, lub jeśli ktoś chciałby potraktować to jako ciekawą zabawę, będę wdzięczny za każdą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Hosting na CBA sobie odpuść, Presta to spory system i czasami nawet na VPSie wolno to chodzi :)

Kup najtańszy serwer za 50 zł rocznie i tam się baw, bo na darmowych serwerach mogą być problemy np z linkami itd.

 

Co do błędów to ciężko coś podpowiedzieć jak nie widzimy szczegółów.

Skąd ściągałeś paczkę instalacyjną, jaka wersja systemu?

 

1. Liveedit sobie odpuść - to raczej mało przydatna funkcja - moim zdaniem, dla bajeru.

2. URLe - wygenerowałeś htaccess po zmeinieniu konfiguracji?

3. W sensie że się nie wyświetla? Sprawdź pliki JS czy są poprawnie wgrane na serwer.

4. No jest w preście taki moduł

5. W konfiguracji masz waluty, dodajesz jakie chcesz, opcje przeliczania i śmiga

6. Przeliczanie euro na złotówki - widziałem gdzieś moduł przeliczania zgodnie z NBP, ale chyba nie będzie wielkim problemem przerobić go według "konkretnego banku", tylko czy jest sens?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam, ja rowniez szukam pomocy w prowadzeniu Presta Shop, np edytowanie Tekstu na pierwszej stronie, nie wychodza mi ceny wysylki nie podlicza mi automatycznie, itd. 

Jestem poczatkujaca, wiec przydalyby mi sie 2-3 spotkania na skypie, Bardzo prosze o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam że nikt za darmo nie poświęci swojego czasu na rozmowy przez skypa, z doświadczenia wiem że takie rozmowy trwają dłużej niż ktoś zaplanował, nawet po kilka godzin, dla osoby pracującej jako wdrożeniowiec jest to czas w którym się zarabia na innych zleceniach. Najlepiej jak po prostu rozpoczniesz nowe tematy z problemami w wolnych chwilach staramy się tutaj wraz z innymi użytkownikami pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...