Jump to content

kde se nachazi order-configuration.php v Preste 1.5?


Guest

Recommended Posts

Potreboval jsem naimplementovat jeden track code na moji prestu.

 

Protoze vlastnim dva eshopy tak jsem zacal prvnim - ten je postaveny na prestashop 1.3

a tam jsem proste nasel v rootu soubor order-configuration.php a na konec tohoto souboru jsem tento kod pripsal. pote jsem napsal do spolecnosti ktera mi trackovaci kod dala a napsali mi ze je vse v poradku.

 

ALE ted prichazi muj problem kdyz jsem chtel uplne stejnym zpusobem pridat trackovaci kod i na muj druhy eshop vyskytl se problem. protoze muj druhe eshop je postaveny uz na prestashop 1.5 a ten v rootu soubor order-configuration.php ma ale je nejaky prazdny skoro nic v nem neni ale i tak jsem do tohoto souboru zas na konec pridal ten stejny trackovaci kod ale nyni mi spolecnost od ktere trackovaci kod mam napsala ze to nejde :/

 

Mohl bych se zeptat kde se v prestashop verze 1.5 (presne to je 1.5.2.0) nachazi soubor ktery obsahuje to stejne co obsahuje v prestashop 1.3 v rootu soubor order-configuration.php?

(snazil jsem se to nekde zjistit,docist se toho v dokumentaci ale bohuzel bez uspechu)

 

Predem dekuji vsem co se pokusi pomoct.

 

(tento problem jsem take vlozil na oficialni forum presty v anglictine kam jsem vlozil code samotneho order-configuration.php ve verzi presty 1.3 i 1.5 a vlozil jsem tam na ukazku i ten trackcode tak pokud by to nejak pomohlo davam sem link aby se na to mohlo kdyztak podivat: http://www.prestasho...on-presta-13xx/)

Edited by PepeCZ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

vzhledem k tomu ze 1.5. je prepsana od zakladu neni cemu se divit ..

 

ja sem si vsiml ze verze 1.5 je uplne jina :/ kdybych to vedel predtim nez sem ji na domenu nahral tak bych tam dal spis starsi verzi :/ ale kdyz uz ji tam mam nemuzu nic delat.

 

a vedel bys kde se ty informace ktere obsahuje order-configuration.php v prestashop 1.3 nachazi ve verzi prestashop 1.5?

 

jedine co me napadlo ten trackovacikod napsat promo do orderconfigurationcontroller ale stim to stejne neslo a hlavne mi to hazelo fatal error. takze jsem to zase z tohoto controlleru umazal, fatal zmizel, ale stale nevim kam ten trackovaci kod vlozit aby to slo tak jako v preste 1.3. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...