Jump to content

Příslušenství


Brutuska

Recommended Posts

Ahojte,

Potřeboval bych poradit s příslušenstvím. Nevím jestli je to chyba u mě, ale když chci přidat v produktech příslušenství, tak se mi zobrazuje, že není shoda - to bych ještě chápal, ale nevím, kde má ta shoda být. Jesli v kategoriích, popisech... Jenom podotýkám, že v databázi mám produkty, ale bohužel mi je systém nenabízí jako volbu do příslušenství.

Link to comment
Share on other sites

Zrejme to bude iba otázka trpezlivosti. Na pomalších počítačoch chvíľu trvá kým systém načíta jednotlivý tovar do rozbaľovacieho menu. Má to fungovať nasledovne:

1. kliknutím to poľa "Príslušenstvo" sa načíta tovar zoradený podľa ID. V prípade, že nie je tam veľa tovaru tak sa dá odrolovaním dole vybrať príslušný tovar. Odkliknutím znamienka + vedľa okna ho vložíme ako príslušenstvo. Najviac oplatí pridať štyri položky aby stránka zostala prehľadná. (obr. prislusenstvo)

2. keď už máme v predajni nahraté veľké množstvo výrobkov je dobré použiť filter. Sem môžeme zadať ID tovaru alebo časť názvu tovaru. Vtedy sa v rozbaľovacej ponuke objaví iba tovar ktorý obsahuje použitý reťazec (obr. prislusenstvo1). Na príklade na obrázku je použitý na filtrovanie reťazec "E14", predtým na už vložené položky E27.

Nakoniec netreba zabudnúť uložiť tovar aby sa zmeny zapísali.

8853_rm5gkTkCP13lpoFqYk8n_t

8854_VXAbtKV3rJFNXhkcBFT3_t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...