Jump to content

Nový hosting - administrace ok, eshop (web) nikoli


plva

Recommended Posts

Zdravím, provozuji eshop na této adrese http://www.fobchod.cz. Nyní jsem přešel na jiného poskytovatele, zpočátku fungovala administrace i samotný web (eshop). Btw. přístup k databázi jsem měnil v souboru config/settings.inc.php:

 

tohle jsem změnil:

 

define('_DB_NAME_', 'xxx');

define('_MYSQL_ENGINE_', 'MyISAM');

define('_DB_SERVER_', 'xxx');

define('_DB_USER_', 'xxx');

define('_DB_PREFIX_', 'ps_');

define('_DB_PASSWD_', 'xxx');

 

a tohle jsem nechal stejné z minulého hostingu:

 

define('__PS_BASE_URI__', '/');

define('_MYSQL_ENGINE_', 'MyISAM');

define('_DB_PREFIX_', 'ps_');

define('_MEDIA_SERVER_1_', '');

define('_MEDIA_SERVER_2_', '');

define('_MEDIA_SERVER_3_', '');

define('_PS_CACHING_SYSTEM_', 'MCached');

define('_PS_CACHE_ENABLED_', '0');

define('_THEME_NAME_', 'prestashop');

define('_DB_TYPE_', 'MySQL');

define('_COOKIE_KEY_', 'xxx');

define('_COOKIE_IV_', 'xxx');

define('_RIJNDAEL_KEY_', 'xxx');

define('_RIJNDAEL_IV_', 'xxx');

define('_PS_VERSION_', '1.4.4.1');

 

 

Najednou to však začalo blbnout - na webu je (jak můžete sami vidět) pouze logo, administrace ale funguje bez problému (lze instalovat moduly, prostě vše ok). Když najedu v administraci do Nastavení > Databáze, tak je tam uvedena již nová databáze.

 

Napadá mě jedině, jestli ještě není někde konfigurační soubor pro web samotný, nebo jestli někde není uvedena špatně cesta k nějakému css(?).

 

Nevíte v čem by mohla být chyba?

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

No měl by si příště upřesnit ten hosting... weddos...v každém případě to jakým způsobem tam u nich fungují cesty nevím, se ti bude muset ozvat někdo kdo u nich hosting má.

 

To co jsi měl zkusit jako první je regenerovat smarty cache (aby se znovu vykreslila šablona), případně cache promazat přímo v tools/ smarty (ve verzi co používá šablona) a regenerovat. Potom když to nepomůže tak obligátně projít ostatní soubory v /config mrknout do DB pokud jsou tam nějaké cesty špatně tak opravit podle toho co podporuje hosting (měli by možná mít v jejich nápovědě).

 

No a pokud se to nějak rozběhne pak to co se nepodaří je záležitostí modulů takže holt odinstalovat a znovu nainstalovat a měli by chodit.

 

Toť vše, jinak lze začít i novou (třeba i tou samou verzí) instalací a importem zboží a zákošů (u nich při použití jiného šifrovacího klíče je nutné regenerovat hesla-resp musejí sami když se jim nepodaří přihlásit) a případně pro vás důležitých tabulekze staré DB.

-howgh-

Link to comment
Share on other sites

na wedosu jsem shop měl, a když byl v základní www složce, nebyl s tím žádný problém... takže nevím

 

- první, co bych udělal, že bych smazal tools > smarty > config a cache (u 1.4)

- teď by to podle mě mělo jít... kdyby ne, jako druhou věc bych si zapnul zobrazování chyb v config > config.inc.php > @ini_set('display_errors', 'yes');

- teď by ti to mělo ukázat, co se mu nelíbí

 

v této chvíli nic zálohovat nemusíš, zatím do toho nijak nezasahuješ.

Link to comment
Share on other sites

díky, bohužel jsem v tools > smarty smazal soubory v cache (config jsem zde nenalezl) a pořád je to stejné. Zkusil jsem ještě promazat složky cache a configs v tools > smarty_v2 a také nic.

 

Potom jsem změnil @ini_set('display_errors', 'yes'); - kde by se měly chyby zobrazit? Verze Prestashopu je PrestaShop™ 1.4.4.1

 

Ještě jednou moc děkuji za jakoukoli pomoc.

Edited by plva (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...