Jump to content

[Vyřešeno] Problém s cenou dopravy v PDF - celková cena se nepočítá správně


Assramm (cz)

Recommended Posts

Dobrý den,

 

prosím vás o radu, mám problém s PDF fakturou - mám eshop (http://www.biofloral-cr.cz/) kde jsem vypl DPH (do té doby bylo vše ok) - výsledná cena (doprava + produkty + daň) byla ok, po vypnutí DPH (provozovatel bude neplátce DPH) je výsledná cena - Cena celkem na faktuře nižší - přesněji u dopravy je o 20% nižší.

 

Určitě to má souvislost s vypnutím DPH - tak jsem znovu nacenil dopravy, hledal jsem chybu v PDF.php, v DB (kontroloval jsem ceny dopravy jestli souhlasí), atd..

 

(v PDF.php se odrážím od tohoto kodu (neznám tolik php - ..ale předpokládám že cena dopravy by měla být díky tomuto počítána správně ??) :

 if (self::$order->total_paid == '0.00' OR (!(int)(Configuration::get('PS_TAX')) AND self::$order->total_products == self::$order->total_products_wt))
  return ;
 $carrier_tax_rate = (float)self::$order->carrier_tax_rate;
 if (($priceBreakDown['totalsWithoutTax'] == $priceBreakDown['totalsWithTax']) AND (!$carrier_tax_rate OR $carrier_tax_rate == '0.00') AND (!self::$order->total_wrapping OR self::$order->total_wrapping == '0.00'))
  return ;

 

Jinak netuším kde chledat chybu - ale v jiném eshopu (toto je víceméně klon kde jsem doplnil daň a opět jí vypl) kde daň nebyla nikdy zadávána je vše funguje OK.

 

Prosím netušíte co jsem mohl přehlédnout?

 

Děkuju za jakoukoliv radu, J.D.

 

 

[Vyřešeno]

Pomohlo vymazání daní z eshopu (před tím jsem měl zvoleno v nastavení daně "Povolit DPH - NE"

Edited by Assramm (cz) (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...