Jump to content

Zoznam objednanych produktov v potvrdzovacom emaile


bomo

Recommended Posts

Viete mi niekto poradit, ako zabezpecit aby v potvrdzovacom emaile, ktory pride klientovi po uskutocneni objednavky, bol zoznam produktov, ktore si objednal? (v tom emaile je totiz len sumar (“produkty celkom”).

Link to comment
Share on other sites

A není to tím, že máš nastaveno odesílání mailů v BO TXT a ne HTML ? Zadej HTML a bude ti to chodit s rozpisem zboží.


Případně koukněte na MAILS, stačí říct a pošlu je v HTML, ale jak píše Pajik, zapněte si HTML konverzi!
Link to comment
Share on other sites

Dej sem foto objednávky, jaká ti chodí zákazníkovi. Mě se objednávky v emailu vytvoří zcela normálně, seznam objednaných produktů s cenou a potom součet ceny celé objednávky.
V prilohe.

8412_G82K7gRdRtMhS0vpXcFy_t

Link to comment
Share on other sites

A není to tím, že máš nastaveno odesílání mailů v BO TXT a ne HTML ? Zadej HTML a bude ti to chodit s rozpisem zboží.

Ano, mam zapnute txt maily, ale presne tak to potrebujeme, teda aby od nas odchadzali plain text maily a nie html maily...
Link to comment
Share on other sites

Dej sem foto objednávky, jaká ti chodí zákazníkovi. Mě se objednávky v emailu vytvoří zcela normálně, seznam objednaných produktů s cenou a potom součet ceny celé objednávky.
A mas vsetko v poriadku aj v notifikacnom emaile, ktore pride obchodnikovi?
Pretoze nam v tom notifikacnom emaile je namiesto produktov len {products} :( Vid obrazok

8463_Q8cafdKkOnH0zRrsUbGS_t

Link to comment
Share on other sites

Pretoze nam v tom notifikacnom emaile je namiesto produktov len {products} :( Vid obrazok

Tak toto som tiez vyriesil. V tom slovenskom preklade bola niekde chyba; skopiroval som subor new-order.html z anglickeho adresa do toho slovenskeho a prelozil si to sam, a uz to ide.
Link to comment
Share on other sites

Pretoze nam v tom notifikacnom emaile je namiesto produktov len {products} :( Vid obrazok

Tak toto som tiez vyriesil. V tom slovenskom preklade bola niekde chyba; skopiroval som subor new-order.html z anglickeho adresa do toho slovenskeho a prelozil si to sam, a uz to ide.


Ahojte!

Ja mám tento istý problém. Lenže súbor new-order.html neviem nikde nájsť. Súbory mailov mám normálne v ../mails/en/, alebo ../mails/sk/ ale súbor new-order.html nemám nikde. PrestaShop 1.1.05.

Vie mi niekto pomôcť, kde to nájdem alebo upravím?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...