Jump to content

Box newsletter


cassiopeus

Recommended Posts

Dobrý den,

 

mohu se zaptat ohledně Bloku newsletter (to, kde se přihlašuje k odběru newsletteru):

 

1. kde se dají upravovat texty potvrzovacích e-mailů pro přihlášení k odběru newsletteru? Mám je částečně česky a částečně anglicky

 

2. v potvrzovacím e-mailu mám oslovení "Dobrý den p." - chybí jméno. Jak je možné nastavit Blok newsletter, aby bylo jméno doplněno?

Link to comment
Share on other sites

:) jak se dá úspěšně zaspamovat fórum otázkami, které by průměrně chápající člověk vydedukoval, kdyby si dal chvíli času a prošel si zevrubněji celé fórum, aby zjistil alespoň okrajově, jak ta presta funguje... když už ho tedy na začátku nenapadne, že ve složce mails budou asi uložené šablony e-mailů.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:) jak se dá úspěšně zaspamovat fórum otázkami, které by průměrně chápající člověk vydedukoval, kdyby si dal chvíli času a prošel si zevrubněji celé fórum, aby zjistil alespoň okrajově, jak ta presta funguje... když už ho tedy na začátku nenapadne, že ve složce mails budou asi uložené šablony e-mailů.

 

No vidíte, a můj dotaz byl položen právě proto, že ve složce mails je pro newsletter pouze:

 

Newsletter z obchodu {shop_name}

{message}

Obchod {shop_url} vytvořen v systému PrestaShop™

 

 

ale vlastní text, který se v e-mailu zobrazuje se odněkud načítá.

Link to comment
Share on other sites

tak to vezmu logicky. jedná se o blok newsletter, tedy modules/blocknewsletter/mails/cs/... a nebo v administraci translation češtiny newslettery.

Další věcí je totiž, že newsletter je obecný, ale pro každou operaci newsletter confirmation, verification... je email jiný

Link to comment
Share on other sites

tak to vezmu logicky. jedná se o blok newsletter, tedy modules/blocknewsletter/mails/cs/... a nebo v administraci translation češtiny newslettery.

Další věcí je totiž, že newsletter je obecný, ale pro každou operaci newsletter confirmation, verification... je email jiný

 

Děkuji za odpověď. Teď už to umím opravit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...