Jump to content

[MODUL] Universal Payment - možnost vytvoření "Platba v hotovosti" ZDARMA ps 1.5x


shaft

Recommended Posts

Zdravím,

 

po dnešním celodenním brouzdání a hledání modulu zdarma pro platbu v hotovosti při osobním odběru na verzi 1.5x ps, jsem konečně našel výborný modul, který je dokonce lepší, než byl klasický modul pro platbu v hotovosti (cash on pickup) pro verze 1.4x.

 

Modul se jmenuje Universal Payment. Dokáže vytvořit neomezeně platebních metod typu "Platba v hotovosti".

 

Modul jsem sám ozkoušel na verzi 1.5.2 a funguje bez problémů.

 

Tento modul je ZDARMA dostupný pro verzi 1.5x

 

Stažení ZDE: http://addons.prestashop.com/en/payments-gateways-prestashop-modules/5507-Universal-payment-module.html

 

Češtinu jsem udělal a přikládám v příloze (nějak tam není komplet čeština v adminu, ale pro zákazníky je čeština vidět kompletní). Nakopírovat do adresáře modulu (../modules/universalpay/translations/)

 

Snad jsem usnadnil hodně lidem práci v hledání :-).

 

.

cs.php

cs.php

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Díky za tip a češtinu.

Ve verzi 1.5.3. mi funguje. Jen napoprve se v seznamu plateb v BO nezobrazovaly všechny přidané platby. Po stisknutí tlačítka "obnovit původní" (?) už to funguje bez problémů.

Použil jsem na platbu v hotovosti pri odběru a na platbu bankovním převodem po dodání.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...
×
×
  • Create New...